2733
2734
عنوان

کمک شوهرم از دستم خسته شده

9968 بازدید | 3 پست
سلام دوستان اکثر شماها منو میشناسید برای همین با یک نام دیگه آمدم که نا آشنا باشم فقط میخوام کمکم کنید خواهش می کنم راهنماییم کنید من هیچ کس را ندارم تا باهاش دردودل کنم و ازش راهنمایی بگیرم دیگه کم آوردم داستان زندگیم رو تعریف می کنم راهنمایییم کنید ما یک سال است که خونه خریدیم و برای خرید خونه خیلی وام گرفتیم و پول قرض کردیم من هم شاغل هستم و تا میرسم خونه ساعت 5 بعدازظهر است باید کارهای خونه رو بکنم یک پسر بچه 3 ساله هم دارم که خیلی شیطونه باید هم به بچه برسم هم شام درست کنم و ... که همه شماها می دونید کا خونه هیچ وقت تمام نمی شه معمولا وقتی شوهرم میاد من توی آشپزخونه هستم یا به هر حال به کاری مشغولم سعی می کنم به خودم برسم کمی آرایش کنم و همیشه سعی کردم هیچ وقت از خستگی شکایت نکنم ولی شوهرم از این وضعیت دیگه خسته شده میگه اگه فکر میکردم وقتی ازدواج می کنم این می شه زندگیم که فقط باید کار کنیم و کار کنیم و کارکنیم هیچ وقت ازدواج نمی کردم میگه من دوست دارم وقتی میام خونه زنم غذاش آماده باشه خودشو خوشگل کرده باشه هر روز یک مدل بپوشه و .. ولی حالا چی هیچ حتی پولی برامون نمی مونه که بخواهیم حتی یک تکه لباس بخریم می گه تقصیر تو هم نیست تقصیر من که درآمد زیاد ندارم ولی زندگی اینجوری رو دوست ندارم نمی دونم چی کار کنم دارم دیونه می شم من که از صبح تا شب دارم برای زندگی مون تلاش می کنم باز هم از دستم ناراحت است خیلی نگران زندگیم هستم خواهش می کنم راهنماییم کنید بگید چی کار کنم تا زندگیم برگرد به همون روزهای اول و روزهای مستاجری که با این که مستاجر بودیم ولی خیلی خوش تر از حالا بودیم
عزیزم ناراحت نباش همه با الان همینجوری داریم زندگی می کنیم پس من چی بگم تازه بنده خدا شوهرم بعد ازظهر هم میره بیرون با ماشین کار میکنه از حقوق هر دومون هیچی نمی مونه اینقدر که قسط داریم
بالاخره صبور باشین زندگی اولش سختی داره تا بوده همین بوده برای ما که قشر متوسط هستیم و کسی هم کمک حالمون نیست من و شوهرم روی هم با هم ماهی یک میلیون قسط میدیم
منم با نظر این اقا موافقم شما جوری به کارات برس که اقلا نیم ساعت کامل کنار شوهرت باشی
غذا پختن مگه چقدر وقت میبره یک ساعت بیشتر که کار نداره
در ضمن ما کارمندام همه برنج و خورشتمون برای پنج شنبه و جمعه است
پس یکم دست بجنبون فرز شو و فقط روی خونه تو تمیز نگه دار الکی وسواس به خرج نده تمیزی کلی رو بذار برای پنج شنبه و جمعه
بعدازظهر از 6 تا 8 که بیاد 3 ساعت وقت داری نیم ساعت برای شوهرت و نشستن کنارش بذار کنار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام پریا جون

عزیزم یک کم برنامه ریزی کن مواد اصلی بعضی از غذاهاتو روز پینج شنبه یا جمعه اماده کن و تو روزهای هفته کارت کمتر میشه بعد هم میتونی لباسایی با قیمت ارزونتر هم تهیه کنی و قبل از اینکه بخوای کارتو شروع کنی اول به خودت برس بعد شروع کن
رفتی خونه اول دوش بگیر بعد ارایش کن و لباست هم زمانیکه اشپزیت تموم شد عوض کن که بوی غذا نگیره -
2731