2733
2739
عنوان

تروخدا بگین چیکار کنم دارم دق م کنم

151 بازدید | 16 پست

سلام موضوع اینه که سریه موضوع کوچیک یه چیزی پیدا نمی کرد تو خونه شوهرم نه بگو دخترم انداخته بود یجا پیداش نکردیم از اون شب با من دعوا کرد الان دوهفته شده نه غذا درست می کنم نه چایی یعنی خودش گفت از دست تو هیچی نمی خورم توی خونم دعای سوخته پیدا کردم از بعد اون اینجور شدیم در طول این چندسال سابقه نداشت من نمی دونم دیگه چیکار کنم کسی بود که در طول روز چندین بار بهم زنگ می زد الان نمی زنه گوشیش و خودش زد شکوند من بهش گفتم چرا اینجوری می کنی گوشیش و شکست من با خانوادم مشکل داریم از اول ازدواج تا الان کلا قطع رابطه شدیم چون مادرم دخالتی هست الانم بخاطر کار اون دعوامون شده الان گیر داده که باید از مامانم بگیرم اونا به من پول بده نیستن من و از خودشون روندن یا می گه خودت بخر من گفتم بیا گوشی من و بگیر قبول نمی کنه می گه یا خودت گوشی بخر یا از مامانت قرض کن بخدا من هیچی ندارم همه طلاهام و قبلا فروختم همین گوشی رو دارم فقط چیکار کنم خودش بیاد منت کشی بگه گه خوردم دوهفته است خسته م کرده ولی بخاطر بچه م نمی خوام زندگیم خراب بشه می خوام خودش بیاد منت کشی چیکار کنم تروخدا یکی بگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740
اون افتاده سر لج خودت منت کشی کن، بخدا چیزی ازت کم نمیشه 

من کردم مشکل اینه می گه گوشیم و درست کن بعد حرف بزن یعنی خودش نمی فهمه من ندارم از کجا بیارم بخدا هیچکی پول نمی ده بهم

اره 

https://rubika.ir/joing/ECJCHEBJ0SPAWTMCLUDPVUGHBYVMSVWW

بیا این کانال بعد میتونی از استاد مشاوره بگیری:)بهت میگه چیکار کنی خودشون مشاور روابط هستن

حالا که تا اینجا اومدی واسه سلامتی و ظهور امام زمان یه صلوات بفرست🤍♥️
اره لج کرده نمی دونم چیکار کنم کوتاه بیاد با بی محلی یعنی ؟

نمیدونم چطور آدمیه بعضیا با بی محلی بدتر دیونه میشن 

اگه اوضاع خرابه ی جوری نرمش کن ........حالا یا پیش قدم شو یا چیزی ....

پدر یادم نمیره مهربونیت  ❤ پدر یادم‌ نمیره هم‌زبونیت❤ 
دست گلت درد نکنه ممنون

آیدی خود استاد اول کانال بگردی پیداش میکنی اگه پیدا نکردی درخواست دوستی بده تا الان برات بفرستم

حالا که تا اینجا اومدی واسه سلامتی و ظهور امام زمان یه صلوات بفرست🤍♥️
2706