2733
2734

به نظرم رژیم بگیر بهتره خودت عمل کنی خیلی مواظبت میخواهد عمل نکن ولی همون اب میوه طبیعی رو الان بخور لاغر بشوی عمل لاغری کنی چهار روز دیگه موهات می ریزه صورتت بهم می ریزه بعد عمل گرفتار چند مدل میشی پوست هم شل میشه به نظرم خودت ورزش کن رژیم بگیر کم بخور  برنجو حذف کن کاری که می خواهی باعمل انجام بدهی بدون عمل انجام بده تنت سلامت باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کسیو میشناسی انجام داده باشه؟

بله خواهر زادم عمل کرده پشیمون هست اول عمل که کلی درد سر داره اب میوه طبیعی رو باید صاف کنی بخوری الان چند قاشق بیشتر نمی تونه بخوره موهاش ریختن صورت از زور لاغری از شکل دراومده پوست شکم شل شده اویزون پوست تا نزدیک زانو می یاد دوباره باید اون پوست اضافه عمل بشه از من به شما نصیحت فکر نکنی عمل کنی دیگه تموم نه دوباره باید کلی پول خرج مو کاشتن ژل برا گونه ها مواظب باشی پوکی استخوان نگیری بدنت لاغر می شه پوست بدن شل میشه دوباره باید عمل کنی ولی همینطور ورزش کن لاغر بشوی ونمونه دیگش فامیل نزدیکمون اون دیگه رفت بوتاکس معده کرد لاغر بشه رفت بهش نساخت سم بوتاکس بعد از سه چهار روز حالش بد شده دو روز اتاق سی سی یو الان زیر خروار خاک خودش جوون چهار تا بچه قد ونیم قد ازش باقی مونده روز عید قربان تشنج کرد نزدیک چهلمش هست من حقیقت این موردها رو باچشم خوم دیدم به هگه می گویم برنج کم بخور ورزش کن میخواهی عمل کنی کم بخوری عمل نکرده کم بخور ورزش کن اندامت خوب میشه 

2731