2733
2739
٥٦ روز از روزی که سقط تو هفته ٣ بودم گذشت پلی کیستیکم دارم متفورمین میخورم ٢ ماهه أضافه وزن چندانی ندارم پریود نامردیا داشتم اما دیگه نه انقد دیر درد ندارم هیچ علامتی ازپری هم ندارم کمی سینه هام تیر میکشه از بتا هم دادم منفی بود یعنی ٢ بود پروژسترون ٥٠ هم ٢ تا زدم ٣ روز پیش میگیری دیگه چه خامس بریزم سرم
دوست داشتن نینی کوچیکی که تو دل دارم از همه چیزای دورو برم قشنگ تره سپاس خدا جون
بعد از تزریق پروژسترون یک هفته تا ده روز طول میکشه پریود بشید
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بچه هم واسه این افتاد که نمی دونستم حاملم زعفرون خوردم روزی که خونریزی کردم از بتا دادم ٦٥ بود اما بعدش دیگه منفی شد
دوست داشتن نینی کوچیکی که تو دل دارم از همه چیزای دورو برم قشنگ تره سپاس خدا جون
لیلا جون بدون تجویز بخورم ؟ واسه مرتب کردنم پریه؟ راستی متفورمین لعنتی مگه کارش همین نیست
2740
متفورمین ولترزول براتحریک تخمکگذاریه دوفاستون خارجیه ازمدوکسی پروژسترون خیلی بهتره براتنظیم پریوده منم نامنظم بودم بایدمیخوردم بسته ای15تومن بعدقطعش 5روزبعدپریودمیشی