2737
2739

دوستان سلام من وظیفه خودم دونستم تا بیام اینجا و نتیجه زگیل هایی که روی ساق پام به وجود اومده بود رو بگم ، من اصلا راجع به زگیل تناسلی صحبت نمیکنم ،پس در این مورد نیست .و نمیدونم تاثیر گذاره روی اون یا نه .

ولی برای زگیل های پای من که دکتر پوست گفت هیچ راه حلی جز کرایو نیست ،اومدم اینجا و سرچ کردم درمان زگیل ،و برام چند تا تاپیک اومد ،خلاصه یه راه حل با الکل بود که رفتم و هیچ نتیجه ای نگرفتم ،ولی راه حل بعدی سرکه سیب بود ،من با سرکه سیب در مدت زمان یک ماه به طور کامل خوب شدم و شب ها سرکه ی سیب رو با پنبه آغشته میکردم و با چسب به پام میچسبوندم ،بعد از مدتی این زگیل ها جمع شدن،دورشون پوست پوست شد ، سیاه شدن و از بین رفتن .

فقط نکته که هست تا زمان از بین رفتن زگیل به هیچ وجه روش رو تیغ یا اپیلاسیون یا دپی نزنین ،و تا خوب شدنش دست نگهدارین چون باعث پخش شدن زگیل در قسمت های دیگه میشین .خلاصه میتونم به جرات بگم زگیل هیچ چیز ترسناکی نیست و کاملا میتونین با سرکه سیب از بین ببرینشون .یادتون باشه روزهای اول که سرکه سیب میزنین خیلی درد داره ولی بعدش خوب میشه دردش هم قابل تحمله .پس نگران نباشین 🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هیچ چیزی ب اندازه شیره سفید انجیر ک هنوز نرسیده جوابگو نیست.همسرم رو پاش هفت هشت تا بود کنار هم افتضاااح.چند بار زد خونریزی کرد و بعد کلا محو شد الان نگاه میکنه میگه انگار از اول هیچ چیزی نبوده رو پام

برای ظهور نجات دهنده همه مظلومای دنیا صلوات.اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم
2738
تقریبا دو هفته به صورت مداوم و بعد از اون اسپری میکردم روی پام 

سرکع سیب همون سرکه که بی رنگ و سفیده‌؟

شاد باش بخندی میگذره ناراحتم باشی میگذره پس بخند که حداقل به خوشی بگذره    
تقریبا دو هفته به صورت مداوم و بعد از اون اسپری میکردم روی پام 

سلام ببخشید زگیلای پای شما به شکل منگوله ای بودند یا زبر و ریش ریش یا مسطح؟ و تعدادشون زیاد بود؟ یه دنیا ممنون میشم بگید❤

سلام عزیزم،من به حرف شما سرکه زدم رو زگیل دستم  الان زگیل تومرحله ی سیاه وخشک هست،ولی این سیاهی ...

سلام ببخشید شما چند روز سرکه رو برای زگیل دستتون امتحان کردین که سیاه و خشک شده؟ زگیل دستتون حالت زبر داره یا به اصطلاح منگوله ای هست؟

2706