2737
2739
عنوان

قوز بینی بعد از عمل بینی

| مشاهده متن کامل بحث + 3185 بازدید | 67 پست
بمنم گفت روشون محکم چسب بزن  آرا این ورمه  بهم‌گفت محکم با انگشت فشار بدل... ماساژ بده ...

چه جوری ماساژ می‌دادی بعد چند وقت رفت 

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من داشتم بخاطر ورم بود . برو دکترت دستیارش معاینت کنه اگه لازم بود بهت میگه ماساژ بدی

سلام برای شما رفع شد ؟ قبل اون برامدگی‌و‌قوز ماساژش میدادی ؟ 

چیشد که رفت برای شما 

دارم‌سکته‌میکنم منم دارم‌گفته بود ماساژ بده ندادم از تنبلیم بعدا اینطوری قوز دراومده الان 

2728
من خیلی ها رو دیدم بعد از عمل بینی یک قوز کوچیک روی بینیشون دراوردن دست بزنی معلوم میشه  خیلی ...

راست میگی ؟؟ 😭😭

بعدا بزطرف میشه این برامدگی‌؟؟ 

من هیلی استرس دارم‌تحمل میکنم چیکار کمم 

سلام عزیزم چیشد برای شما درست شد اون برامدگی‌؟ دارم‌سکته‌میکنم ماه چهارمم من 

اره درست شد

این که تو درست میگی ‌، به این معنی نیست که حتما من اشتباه میگم! تو زندگی رو از دیدِ من نگاه نمی کنی... :)  
2740