2733
2734
عنوان

قوز بینی بعد از عمل بینی

| مشاهده متن کامل بحث + 3824 بازدید | 67 پست
سلام عزیزم چند وقت از عملت میگذره که قوزت در اومده؟  من تا گچمو برداشتم بینیم قوز داشت ، اصلا ...

نه واسه من از اول قوز نداشت صاف صاف بود 

یک هفته بعد از اینکه دکتز گفت دیگه چسب نزن قوز در اومده روانمو بهم ریخته

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
من خیلی ها رو دیدم بعد از عمل بینی یک قوز کوچیک روی بینیشون دراوردن دست بزنی معلوم میشه  خیلی ...

خیلی معلوم نیس ولی اون صافی قبل رو نداره خیلی ناراحتم🥺 یه عمر بینیم قوز داشت منتظر بودم عمل کنم حالا که عمل کردم دوباره قوز در اومده😩

خیلی معلوم نیس ولی اون صافی قبل رو نداره خیلی ناراحتم🥺 یه عمر بینیم قوز داشت منتظر بودم عمل کنم حال ...

هرچی روش حساستر بشی 

بیشتر اذیت میشی

این قوزای کوچیک طبیعیه 

وفرم کلی بینیت قشنگ باشه وبهت بیاد به این گیر نده

2738
منم داشتم از اون اول ورم نیست زایده استخوانی هست یکی هم کنار تیغه و نزدیک چشممه که برجسته تره   ...

ای وای من😨😰😰 چرا سوهان کشی نرفیت همونموقع؟ بدون هزینه دکتر خودت سوهان میکشید اگه میرفتی

از روز اول عمل داشتی یا بعدا در اومد؟ دکترت جیزی نگفت؟

از روز اول الان یکم بهتر شد ولی کامل نرفت شهریور چکاب ۶ماهه دارم 

این که تو درست میگی ‌، به این معنی نیست که حتما من اشتباه میگم! تو زندگی رو از دیدِ من نگاه نمی کنی... :)  
2706