2726
عنوان

اشپزی*کیک*دسر*انواع سالادها*نهارخوشمزه*شام بامزه*ژله*شیرینی

| مشاهده متن کامل بحث + 598112 بازدید | 5782 پست
با اجازه از مدیر محترم تاپیک(اگه دوست دارید ذهنتونو قلقلک بدید!)

معمــــــــای شـــــماره 8

میشه شما هم کمک کنید Golo رو از تو غار در بیاریم؟

(بازی و ریاضی)

AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان

(تاریخ طرح معما:91/4/28)

دوستای خوبم Golo توی این غار گیر افتاده، میشه شما هم یک کمکی بکنید و اونو در بیارید!

عکسی از Golo وقتی در غار محبوسه:

AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان

64285788042924275138.jpgAxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان هشــــــــــــــــــــدار AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان64285788042924275138.jpg

خواهش می کنم بخاطر احترام به خودتون و سایر دوستانتون هم که شده اصلاً و تحت هیچ شرایطی جواب معما رو در تاپیک قرار ندید تا فرصت حل معما از دوستانی که مایلند خودشون فکر کنند و جواب رو پیدا کنند گرفته نشه!
ممنون الی جون متشکررررررررررررررررررررررم
از این به بعد لطفا هر غذا را در یک پست قرار بده تا پیدا کردنش راحت تره باشه
همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینم یک شربت خنک با شیره +زعفرون+چند قطره ابلیمو+تخم شربتی

آپلود عکس کوچولوهای فارسی
همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1
اینم شیرموز انبه واقعا طعمش عالی شده بوددددددددددددد

2728
پاستا پنه مرغ

از این ماکارانی اشیانه ایی جدیدا که اومده بگیر اگر هم نداشتی همین ماکارانی معمولی رو بذار کامل بپزه

مواد روی پاستا

کمی پیاز داغ کن بعد دو حبه سیر هم رنده کن و به پیاز اضافه کن بعد فیله مرغ که به مکعبهای ریز زیر دراوردی رو بهش اضافه کن تا کمی سرخ بشه بعد قارچ خورد شده رو اضافه کن بعد یه استکان شیر بهش اضافه کن تا شروع کرد به قل زدن کرد یه خامه صبحانه کوچک هم به مواد توی ماهیتابه اضافه کن چندتابرگ ریحون تازه رو خورد کن ولی نه خیلی ریز بریز توش بعد زیرش و خاموش کن . (موادت سفید رنگ میشه )
پاستاهارو که از ابکش رد کردی بریز توی ظرفی که میخوای سلف کنی و مواد داخل ماهیتابه رو بریز روش و پنیر پارمسان رنده شده رو بپاش روش و بذار توی ماکروفر 30 ثانیه بچرخه . نوششششششششش جون

طعمش عالیههههههههههه .
قلب مامان
ابگوشت

ابگوشتی که درست کردم چون گوشت و دنبه اش کافی بود عالی بود جاتون خالی ............
گوشت و با زردچوبه و 2 تا پیاز متوسط که 4 قاچ کردم و نخود و لوبیا گذاشتم اخرای پخت رب و لیمو و نمک و 2 تا سیب زمینی کوچیک و یه گوجه که نصف کردم انداختم توش و قتی پخت مواد و از اب جدا کردم و یه کم دنبه ها رو کوبیدم و ریختم توی ابگوشت + گوجه نصف شده و یکی از سیب زمینی ها و گوشت و لوبیا و نخودو اون یه سیب زمینی و بقیه رو کوبیدم . .شوشوی ابگوشت نخور 2 تا کاسه ابگوشت خورد . ابگوشت غلیظ و جا افتاده بود .
هموقتی با پسرکم بازی میکنم بهش میگم چق چق چق ، شوشولی شوشولی پسرکم قهقه میزنه چقد راحت میخنده به این کلمات بی معنی ...                                 حالا بعد از مدت ها دومی تو راهه آرزو می‌کنم هر چی صلاحه همون بشه، آرزو می‌کنم همه اونایی که دوست دارن زودتر بچه‌شونو بغل کنن
سلام من روزه نمیگیرم برا ناهار دیروز پلو ماهی پختم به این روش:

ماهی و با زردچوبه و پیاز و یه حبه سیر و دارچین و کمی اب گذاشتم اب پز شد
برنج و اب کش کردم
ماهی ها رو بعد از حدود ده دقیقه از اون مواد در اوردم و از تیغ جدا کردم
بعد یه پیاز و سیر کوچیک و رنده و تفت دادم و ماهی ها رو اضافه کردم بعد هم زرد چوبه
چون فقط سبزی خورشتی داشتم یه کم از این سبزی اضافه کردم و بعد کمی نمک و ابلیمو
اگه دوست دارید فلفل سیاه برا عطرش اضافه کنید بعد موادو ریختم زیر برنج و دم گذاشتم
برا درست کردن ماهی از روشهای تکراری خسته شده بودم .
روزه هاتون قبول و التماس دعا
هموقتی با پسرکم بازی میکنم بهش میگم چق چق چق ، شوشولی شوشولی پسرکم قهقه میزنه چقد راحت میخنده به این کلمات بی معنی ...                                 حالا بعد از مدت ها دومی تو راهه آرزو می‌کنم هر چی صلاحه همون بشه، آرزو می‌کنم همه اونایی که دوست دارن زودتر بچه‌شونو بغل کنن
عزیزم اینجا تاپیک و نیاز به دعوتنامه نیست
اون + کنار قلب بالا را بزن میاد جز تاپیک های مورد علاقه بعد راحت میتونی پیداش کنی
2706