2752
2734
عنوان

به شوهرم اعتماد ندارم

552 بازدید | 18 پست

سلام خانما عذاداری هاتون قبول ...من از شوهرم چیزی  ندیدم گوشیش رمز داره به خودش همیشه میچسبونه یبار هم وسط دعوا بهم گفت تو نیازهای. من رو تامین نمیکنی نیاز هام رو تامین کن نذار آدم جای دیگه بره نیازاشو تامین کنه از اون موقع به بعد بهش شک دارم دیگه دوسش ندارم با اینکه بعدش گفت منظورم این بود اگه خودخواهی هات رو  ادامه بدی این رو گفتم به خودت بیای وگرنه من بهت خیانت نکردم ..تا می‌ره بیرون از خونه با خودم میگم رفت با یه زنه چیزی بهش نگفتم درباره این بی اعتمادیم بهش اما باهاش سرد شدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
خب رمزشو نمیده؟؟چرا تامینش نمیکنی؟

تا حالا اون از من رمز نخواسته منم ازش نخواستم بهم رمز بده ..من دانشجو هستم دیر به دیر میام شهرمون شغل همسرمم طوری نیست که بتونه بیاد پیش من به همین خاطر وقتی اونجام کوفتم میشه از بس که فکر و خیال میکنم 

خب حق داره نیازاش اصلا برات مهم نیست ؟

بهم میگه تو فقط به خودت اهمیت میدی هر وقت دلت بخواد میای سمتم هر وقت دلت نخواد نمیای برات مهم نیست من بخوام میگه خودخواهی و فقط به خودت فک می‌کنی راست هم میگه 😕

بنظرم اسم رمز و این چیزا رو فعلا نیار و حساسش نکن 

بنظرت اگه بخواد نمیتونه با زنه هماهنگ کنه که کی پ بده کی نده؟؟ یا پاک کنه از رو گوشی! پس فایده ای نداره. 

خب تو هم باهاش صحبت کن بپرس چطوری دوست داری؟ چیکار کنم برا رابطه و..؟ 

2706