2733
2734
عنوان

زمان بچه دار شدن

244 بازدید | 29 پست

چند وقته شوهر میگه بچه دار بشیم و من قبول نمیکنم 

میگم تو هنوز حتی یه مسافرت دو نفری خوب منو نبردی و بچه دار بشیم کلی خرج به خرجامون اضافه میشه و همم دیگه عمرا منو ببری مسافرت و تو دلم میمونه 

اونم گفت من چند بارمیگم بعدش دیدم قبول نکردی منم کلا قید بچه رو تا ابد میزنم 

منم گفتم چه بهتر 😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

منم همسرم که میگه همه اینا رو میگم 

بعد میگه خب سه نفری بریم مگه عیبش چیه

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨
2740

حق با توعه تا حالا شوهرم منو یبار مسافرت نبرده الانم بچه داریم با بچه نمیشه به مهمونی ساده رفت چه برسه مسافرت هیچ وقت شوهرمو نیازامو برطرف نکزده هیچ وقت

تاریخ کاربریم تاریخ تولدم نیست غیر از استارتر هم کسی ریپم نزنه حوصله بحث ندارم 

همون سر شب و کامل تا صبح ادامه بدین.

قبلشم تغذیه خوب داشته باشین.

جواب میده.

وقت خوبیه برا بچه ساختن و.....

مبارکه.

هیچ توجه کردین🤔 با بی توجهی هرسال از تاریخ سالگرد🤗 مرگمون🤗 میگذریم؟ پس تغییر چیز خوبیه🎯 بشرط اینکه دیر نشه💚
منم همسرم که میگه همه اینا رو میگم  بعد میگه خب سه نفری بریم مگه عیبش چیه

بگو ۳ نفری نمیشه تو فرض کن دو نفری دوتاتون هر چی دوست دارید هر کاری بکنید ولی بچه نمیزاره الان بچه من کولیکو رفلاکس داره حتی نمیشه به خونه مامانم برم چه برسه مسافرت

تاریخ کاربریم تاریخ تولدم نیست غیر از استارتر هم کسی ریپم نزنه حوصله بحث ندارم 
2706