2752
2734
راننده شرکت نفت  با حقو.ق 20

عجب؟؟!! 

والا من مدرک ارشد و سوابق تحصیلی عالی هنوز ۱۴ میلیون میگیرم 

از خداشونم باشه😑

مگه راننده دزدی میکنه ک مایه خجالت باشه 

هر درامد حلالی ابرومنده از نظر من

🍃اینکه زندگی سخته، غیرقابل انکاره اما من همواره جنگیدم و خواهم جنگید 💜💗💜💗💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دخترمتوقع متوهم که طرفش رو فقط بخاطر جایگاه اجتماعی وشغل ومنصب میخوادوخودش رو سرتر می‌دونه و دنبال عیب جویی ازطرفش باشه مفت هم نمی ارزه  

همچین میگه ازشغل نامزدم عارم میاد که انگارخودش دخترشاهه خدایی من ازش بدم اومد دیگه ببین اگه نامزدش بفهمه تف هم توروش نمیندازه

2731
خواستگارش بود ‌‌. آره والا مردم میزنن تو سر واسه یه شغل اونم داره ناشکری میکنه خب مجبور نیست بگه را ...

شوهر من راننده  بود 

کمکش کردم مدرک گرفت و پیشرفت کرد

البته خودش هم خیلی زرنگه 

الان معاون 

سخت بود 

ولی شد 

شوهر من راننده  بود  کمکش کردم مدرک گرفت و پیشرفت کرد البته خودش هم خیلی زرنگه  ال ...

آفرین ، خیلیا همه چیزو باهم میخوان به همین دلیل به هیچکدومش نمیرسن

زندگی من اینطوریه که مثل روانشناسا صحبت میکنم مثل روانیا عمل میکنم😁😂
راننده شرکت نفت  با حقو.ق 20

اوههه اینکه ایرادی نداره! پس منی که نامزدم یه مدتی  راننده معمولی  اونم تو کشور دیگه بود باید حتما دق کنم.؟ چرا ما انقدر توقعمون بالاست خب همه پیشرفت میکنن دیگه

بین تربیت یک دختر خوب و خوب تربیت کردن یک دختر زمین تا اسمان فاصله ست. تربیت یک دختر خوب یعنی این رو تو ذهنش بکاری که بدون نقص باشه اما تربیت خوب یه دختر یعنی شجاع. اگاه و عاشق زندگی باشی
اگه طرف به خودش و طرز فکرش وعشقش اطمینان داشته باشه دهن بین نمیشه ونظر دیگران براش ذره ای اهمیت ندار ...

دوست صمیمی خودم بارها منو به خاطر شغل و تحصیلات همسرم مسخره کرد

الان شوهرش کجاس؟

با مدرک مهندسی عارش میشه بره سرکار

هر کاری پیدا میشه همش میگه کسر شان منه

الان 17 ساله دوستم خرجشو میده 

توقعات خیلی بالا رفته همه منتظر شاهزاده ان

اره دقیقا. 

بین تربیت یک دختر خوب و خوب تربیت کردن یک دختر زمین تا اسمان فاصله ست. تربیت یک دختر خوب یعنی این رو تو ذهنش بکاری که بدون نقص باشه اما تربیت خوب یه دختر یعنی شجاع. اگاه و عاشق زندگی باشی
دوست صمیمی خودم بارها منو به خاطر شغل و تحصیلات همسرم مسخره کرد الان شوهرش کجاس؟ با مدرک مهندسی عا ...

خب بیا اینم از شغل باکلاس شوهر به چه کارش میاد ؟

همچین آدمایی ی زمانی یکجوری بامغز میخورن زمین که بالاخره درک کنن و دیگه فیس و افاده نریزن سربقیه هرچند که بعضیاشون تااخرعمرشون کوته فکر وخودبین ومثل طبل توخالی وتوجهالت خودشون  باقی میمونن