2737
2739
همش سر و صدا داریم خسته شدم ازشون بسکه فضولن. بچه جاری تا میاد از بیرون سر و صدا میکنه بچه منم بکشونه بالا. بچمم که میره تمام گزارشا رو میزار کف دست مادرشوهرم اونم که بدش نمیاد. از اول انقد ازش سوال پرسید که بچم بدون سوال همه چی رو براش میگه. بیشتر رفت و امدشون اذیتم میکنه اصلا فرهنگ اپارتمان نشینی ندارن. ماشینشونو کف حیاط میشورن تمام گِل ها رو کف حیاط ول میکنن. ماه تا ماه هم دست به حیاط نمیزنن. اون دفعه کل حیاط رو تمیز کردم یه هفته نشد باز اشغالاشون کف حیاطه. دیگه خسته شدم 😞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یهو یه کلمه میگفتی تو جهنمم دور از جونتون
خدای مهربون لطف کرد و به جای فرشته قبلیم یه فرشته دیگه تو دلم گزاشت.هزار بار شکرش.ممنون میشم واسه سلامتی هر جوری که صلاح میدونید دعا کنید
2731
2738
ول کن چیکار داری حیاطو تمیز کنی‌...خونه خودت مهمه.بچه رم شستشوی مغزی بده هرجوری میتونی حالیش کن...اقلا اوضاعو دست بگیر
خدای مهربون لطف کرد و به جای فرشته قبلیم یه فرشته دیگه تو دلم گزاشت.هزار بار شکرش.ممنون میشم واسه سلامتی هر جوری که صلاح میدونید دعا کنید
شما طبق عادت در حد تکلیف خودت انقدر منظم باش مثلا شستن حیاط و ... و توی رفت و اند که تفاوت خودشون با شما رو حس کنن انشالله درست نیشن
خنده تلخ من از گریه غم انگیز تر است کارم از گریه گذشته است.... به آن می خندم