2410
2553
عنوان

معرفی بهترین مارکهای لوازم آرایشی و بهداشتی

| مشاهده متن کامل بحث + 89467 بازدید | 51 پست
ژولیت جان 20 سال نیاز به کرمهای شب و روز و..نداره اگر استفاده کنی بعده ها پوستت جواب نمیده به کرمها..سن استفاده از این کرمها 25 و 30 به بالاست...من کلا ترجیح میدم از مارکهای شناسنامه دار استفاده کنم برا پوستم نه مارکهای جدید..کلینیک بیشتر از 50 ساله فقط محصولات آرایشی و پوستی تولید میکنه و امریکایی هست...لیراک هم مارکه خوبیه..اما seba medو بقیه مارکهایی که سارا معرفی کرده جزو درجه یکها محسوب نمیشن ...من همیشه خرید می کنم تا حالا مسول فروشش بهم نگفته برا سنت مناسب نیست!!اینم بگم من از ایران خرید نمی کنم
من اکثر محصولات کلینیک رو استفاده می کنم و راضیم کرم روز شب سرم چشم صابون شیر پاک کن و اسکراب و... ست لانکوم هم دارم طبق تجربه من محصولات پوست کلینیک بهتره ولی آرایشی لانکوم البته بعضی چیزها مثلا سایه چشم کلینیک بهتره در مورد این دو تا مارک هر سوالی داشتید من می تونم کمکتون کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
راستی هرکس مارک آرایشی خوبی راجع به رژ لب استفاده میکنه میشه بیاد با ذکر قیمت بگه؟من خودم .... ..رژ لبی که میزنم براق هست و راضی هستم ولی گاهی دوست دارم برای تنوع رژ لب مات بزنم،که چند مارک مختلف رو امتحان کردم خوب نبودن...میشه با ذکر قیمت رژ لب خوب که مات هم باشند معرفی کنید...
سارا جان من محصولاتseba meda را همیشه توی فروشگاهها می دیدم ولی هیچ وقت سراغشون نرفتم. چون فکر میکردم خیلی ناشناخته است به نظر شما محصولاتش خوبه؟ شما چیشو پیشنهاد میکنی؟
سارا جان اگه میشه سوال منو هم جواب بده.....من از مارک makeup factory استفاده می کنم البته منظورم لوازم ارایشی و راضی هم هستم......این مارک المانی هستش و فقط توی نمایندگیاش می فروشه.....شما این مارکو می شناسین ؟؟؟؟؟مرسی
2714
راستی کسی در مورد محصولات( استادرم) کسی اطلاعات داره ....جایی که من میرم پاکسازی پوست از این مارک استفاده میکنه و خیلی هم از این مارک تعریف میکنه......بعد یه سوال شما چند وقتی یکبار معمولا میرین پاکسازی پوست؟؟؟؟
مامان سمی عزیز....باید ببینی دور چشم شما چه مشکلی داره.....اگه تیرگی و کبودی داره و پف من نئو استراتابیونیک دور چشم رو توصیه میکنم که بسیار موثر و قویه.لیبل سبز داره.فقط اینکه شب استفاده کن و روز حتما ضد آفتاب.محصولات زیبایی دو نوع هستن...درمانی و پیشگیری.....که البته در موارد درمانی باید صبر و حوصله داشت و انتظار متوسط در کوتاه مدت.
صحرا جون نئوستراتا خیلی خوبه ولی برای سنای بالا.هرچند این لاپریری که من خریدم هم فکر کنم برای سنای بالاست.دیگه با شوهرم نمی رم خرید فکر می کنه هر چی گرونتره بهتره میگه بخر بخر همینو بخر.
2706