2703
2553
کسی راجع به مارک لاپریری که محصول کشور فرانسه هست چیزی میدونه؟ از کلینیک و لانکوم و...گرونتره ولی نمی دونم بهترم هست یا نه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
مامان سمی جون من این مارک شما رو نمیشناسم..البته خوشحال میشم بیشتر بدونم
من خودم مارک لوازم آرایشم..(رژ لب:بیو میزنم که خیلی خوبه و رو لب اصلا نمیماسه با موندگاری عالی...و نوع قلمیشو میزنم ...که حالت مات نداره8500 تومان)....(رژ گونه بیو این هم واسم خیلی خوب و عالی بوده رو پوستم خوب می خوابه16000 تومان)...(پنکک هم پنکک لاکورت میزنم این هم به پوستم خیلی می خوره:18000 تومان)....
راستش من هفته پیش واسه خریدن کرم شب و دور چشم و ژل شستشو مارک کلینیک رفته بودم وزرا.کرم دور چشم لاپریری رو خیلی تعریف کردنو منم 157000 تومن خریدمش.بعد یه مغازه دیگه رفتم پرسیدم چطوره گفت برا سن شما لازم نیست انقدر خرج کنید منم به شک افتادم.
اهورا جون چه چیزایی از کلینیک استفاده کردی؟
کرم شب هم لانکوم خریدم.حالا ببینیم نتیجش چیه.
2714
سلام بچه ها .من دکتر پوست هستم.اگه سوال دارید بپرسید.در مورد شیر پاک کن مارک خوب ارزون و گرون بهتون معرفی میکنم حالشو ببرید: محصولات خوب برای پوست چرب و خشک داره.بهترین مارک ---شیر پاک کن لیراک و دکلره و skin code هست که مال فرانسه و سوئیسه -مارک bioderma هم 2 رنگ داره-رنگ صورتی برای چشم و صورت -و رنگ سبز برای صورت و گردن-بهتریم مارک هم که داروخانه های طرف میدون قدس دارن مارک seba med-که فکر نمیکنم رقیب داشته باشه-تو مارک های ارزون هم شیر پاک کن olay خوب که تو هایپرستار موجود با قیمت پایین و تو بازار قائم 3-4 هزار تومان گرون تره-قیمتش فکر کنم 5 الی 6 تومان باشه-قیمت declare هم 15000 تومان است.ولی تو مارک های ایرانی سیگل بسیار با کیفیت است ولی در حد جنس ایرانی نه فرانسوی یا آلمانی و .........
مامان سمی جان من محصولات شبو روزو دورچشم و..همه رو کلینیک میزنم الان نزدیک دوساله و خیلی هم راضیم..هرچند تند تند تموم میشه یعنی هر سه ماه یکبار فوم و کرم دورچشم تموم میشه..اما این مارکی که میگی رو نشنیدم تاحالا نه تو ایران نه تو مسافرتهایی که داشتم...برگه راهنماشو بخون ببین برا چه کاریه؟کرم دور چشمها با هم فرق دارن بعضیا فقط برا پف و تیرگی بعشیا برا چروک بعضیا لیفتینگ...
سارا جون محصولات بهداشتی برای همه سنین تهیه می شن ..برای سنین بالا و پوستهای چروک هم داره و هم برای پوستهای خشک و چربو معمولی...من تاحالا نشنیده بودم برای سن خاصی یک برند باشه فقط...
2706