2737
2734
عنوان

معرفی بهترین مارکهای لوازم آرایشی و بهداشتی

| مشاهده متن کامل بحث + 89479 بازدید | 51 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

محصولاتش جزو گرونترین و لوکس ترینها در دنیا هستند و به همین خاطر شاید چندان شناخته شده نیست چون مشتریهای این مارک قشر خاصی از افراد هستند که توانایی پرداخت مبالغ بالا را برای مراقبت از پوستشان دارا می باشند
Lilypie Pregnancy tickers http://ninicenter.com/
لاپریری توی محصولات ضد چروکش از مواد اولیه گران قیمت و اصل استفاده میکنه از جمله خاویار اصل و یا مثلا در یک سری از محصولات جدیدش از طلای 24 عیار و جدیدا دیدم که از پلاتین استفاده کرده که یه قوطی کوچیک از کرم پلاتین 1000 دلار یعنی بیش از 1 میلیون تومان فروخته میشه
Lilypie Pregnancy tickers http://ninicenter.com/
2728
سلام دوستای خوبم...منم چون خودم گریمور و میکاپ کارم بهترین لوازمی که استفاده میکنم مارک مک و برای مشتری های خاص از لپری استفاده میکنم...راستش محصولات لپری همون طور که سپیده گفت از خاویار و محصولات دریایی تشکیل میشه و فقط برای قشر خاصی از مردم هست....
سلام به همه پوست من چربه لک داره و ابرسانی هم می خواد،با دکتر پوستو استفاده از محصولات لیراک، ایوروشه، نئواستراتا و ... هم خوب نشده،می خوام کلینیکو امتحان کنم.کسی استفاده کرده؟ پیشنهاد بهتر؟؟؟؟؟
2740
میدونید نمیشه اینجوری گفت که فلان محصول خوبه فلان محصول بده مثلا کرم ابرسان لیراک پوست منو تیره کرد مامانم همونو استفاده میکرد نه خوب بود نه بد، ولی خواهرمو خواهر شوهرم همونو استفاده می کنن پوستشون عالی جواب داده
دوستای عزیز،
سلام،
برای انتخاب بهترین باید شناخت دقیقی از خودتون،پوستتون و معیارهاتون داشته باشید.برای همین هست که خیلی وقتها یه محصول خیلی گرون ممکنه اصلا رضایت مصرف کننده رو به دنبال نداشته باشه.
جهت عضویت در کانال تل-گرام به شماره 09335994864 پیغام دهید اینستاگرام : milani cosmetics of Iran وب سایت: www.mymilani.com
برای انتخاب هر لوازم ارایشی بهتره اول اطلاعات لازم رو کسب کنید.اصل اول اطمینان از اصل بودن محصوله که متاسفانه در ایران خیلی هم قابل اعتماد نیست اما گاهی قیمت و بسته بندی و بارکد محصول میتونه به شما کمک کنه.
جهت عضویت در کانال تل-گرام به شماره 09335994864 پیغام دهید اینستاگرام : milani cosmetics of Iran وب سایت: www.mymilani.com
مورد دوم بررسی خواسته خودتون هست باید ببینید چی میخواید،مثلا خیلی ها ریمل های اورال رو میپسندند و از اینکه مژه هاشون رو اونقدر غلیظ و پر میکنه خوششون میاد اما خیلی های دیگه نه و دوست ندارند مژه هاشون سنگین بشه.

بعضیها کرم پودر سنگین رو دوست دارند و بعضی دیگه مهم براشون سبکی کرم پودر ملاک هست.
2706