2733
2734
تازه رفتم تو چهل و یک ...دیروز دکترم معاینه کرد گفت سه سانت هستی ...گفت تافردا زایمان میکنی ولی من که دردی غیر کمر دردو موکوس خونی ندارم ...خسته شدم همه کارم کردم ...خنگ شدم دیگه از امپول فشارم میترسم دلم میخاد دردا طبیعی بیاد

خدایا.. که دیده ای تو مرا و خریده ای تو مرا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
این دوره زمونه دیگه زنا دردشون نمیگیره از بس مواد غذائی شیمیایی میخورن من تو چهل و دو هفته بودم نه درد داشتم نه شکمم اومد پایین دهانه رحمم هم اصلا باز نشده بود.پونزده ساعت بعد از آمپول فشار هم خبری نشد،درد داشتم ولی دهانه رحمم باز نمیشد. سز شدم
2738
عزیزم از دست ما که کاری بر نمیاد . به حرف دکتر گوش کن و بهش اعتماد کن. این چیزا دیگه مشورت از دوستان رو نمیطلبه. باید تحت نظر باشی. انشاءالله به سلامتی فارغ بشی. سلامت و سالم باشی.
طیبه عزیزم میشه التماست کنم تو دردات برام دعا کنی منم مامان بشم اسم حدیت یادت نر
بعد ازدوتا بارداری پوچ که هر دوبارهم کوتاژشدم بعد عمل هسیتروسکوپی که انجام دادم بعد کلی زجری که کشیدم آبان امسال بی بی چکم متبت شد هر روزباید امپول بزنم روزی ده تا قرص باید بخورم حالا میشه برام دعا کنی صلوات برام بفرستی نی نی ام صیحیح سالم بیاد بغلم سرنمازاتؤن برام دعا کنید ازخدا بخاید صیحیح سالم بیاد بغلم اللهم صل الله محمد وآل محمد{وعجل فرجهم} سال ۹۵                               ۹/۹/۹۹
2706