2733
2734
عنوان

زایمان طبیعی بدون درد

42 بازدید | 54 پست
سلام.کیاتجربشودارن.دکترم گفت اگه خواستی میتونی اینکاروکنی.هزینشم200.300تومن فرق داره. چه جوریه.عوارضی که نداره.مثل بی حسی سزارینه آیا.گفت دهانه رحمت4.5سانت شد بهت آمپول میزنن.دردوکمترحس کنی.گفت اینارومیگم که نترسی اززایمان.کارایی واسه راحتترشدنشم هست
اصلا بی حسی نیستااا.به منم همینارو گفتن.یه آمپول حدود 400 .وقتی 5 سانت باز بشه تزریق میکنن
من همونم ها😆فقط عکسم رو عوض کردم😎 پسر گلم 9 ماه کااامل تو دل من بودی.یککم شبیه منم میشدی خب😆😐😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ببین اینو که زد من دیگه نفهمیدم چیم. کیم.کجام فکر کن مثل کسی که x خورده.مداااام خواب بودم تو خواب دررررد داشتم.چشمام باز میشد هر چند دقیقه همه جا یه شکلای عجیبی بود.میخواستم حرف بزنم منو کجا بردین نمیتونستم.ولی بی اراده داد میزدم دستشویی داررم.بچه داره میاد همون موقع از خل بازی هام خجالت میکشیدم.ولی اصلا دست من نبود.تحت کنترل نبودم.همه دردا حس میشد ولی من هوشیار نبودم که به خودم و روند زایمان کمک کنم
من همونم ها😆فقط عکسم رو عوض کردم😎 پسر گلم 9 ماه کااامل تو دل من بودی.یککم شبیه منم میشدی خب😆😐😄
وقتی هم بردنم رو تخت زایمان اینقد خوابم میبرد زور نزدم.نمیدونم چجوری پسرمو در آوردن. نفس تنگی داشتم حین تولد .خیلی میخواستم بگم نمیتونم نفس بکشم نمیشد خوابم میبرد.یه عالمه سعی کردم بیدار بمونم تا فقط همینو بگم بهم اکسیژن بدن.و بلاخره تونستم و اکسیژن دادن من خیلی اشتباه کردم لحظه دنیا اومدن خواب بودم بچمو ندیدم.اصلا زایمان وحشتناک نیست.خیلی شیرینه ولی من با اون آمپول تلخش کردم اینارو گفتم تا قانع بشی نزنی
2738
و تمام لحظه تولد پسرمو دیدم ... همون موقع هم پاکش کردن گذاشتن بغلم گفتن شیرش بده.... 2 ساعت توی ریکاوری بودم و منتقل شدم به بخش و براحتی رفتم دوش گرفتم... ساعت ملاقات شد و من قشنگ نشسته بودم و با مهمونا حال و احوال می کردم... بعدشم هیچ عوارضی نداشتم
نه بعدش عوارضی نداشت. ولی اون ماسک اکسیژن خیلی باحال بود.وقتی بیدار شدم بعد زایمان اون هنوز رو بینیم بود وای چقدر حس خوبی داشتم یه هوای مطبوع.عالی بود.دست زدم رو شکمم دیدم وای خالیه بچم دنیا اومده.
2706