2726
آرزو:------------ساراجون ! من چشمای درشتی دارم و همونطور که میدونی این باعث میشه زود افتادگی پلک بگیرم الان 23 سالمه لازمه الان اقدامی برای پیشگیری انجام بدم اگه لازمه راهنماییم کن که برای افتادگی پلک و چروک زیر چشم چه کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟ (زیر چشمم خیلی کم دونه های ریز و چروک داره خیلی خیلی کم):::::::::::::جواب::::::::::::::بله لازم و میتونی دور چشم سبا مد بگیری و بزنی. و برای شستشوی چشمهات از شیر پاک کن های دو فاز مثل ایو روشه یا پریم استفاده کن. البته دکلره هم یه شیر پاک کن فوق العاده برای چشم داره که روغنی و بسیار مناسب شماست.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سارا: ترک پوست کرم پریم و لیراک هم کرم داره بسیار خوب و کلا برای مشکلات پوستی بارداری یا ترک پوستی و غیره موستلا تو ایران . ..سارا جان برای لکت از قلم ضد لک بایودرما استفاده کن . دستورش رو خودش نوشته شده.میتونی از کرم سفت و کوچک کننده والنسی استفاده کنی.
سلام خانوم دکتر تعجب میکنم که چرا تازه تاپیکتون رو دیدم

واقعا دمتون گرم که انقدر با حوصله جواب میدین و علمتون رو برا خودتون نگه نمیدارین! منم میخاستم ازتون کمک بگیرم

من پوستم خیلی سفیده و نسبتا صافه اما دو تا مشکل دارم
1-تو صورتم جوشهای سر سیاه ریز روی بینیم دارم و چون سفیدم خودشو نشون میده البته چون زیاد حموم میرم مثل این میمونه که منافذ پوستم بزرگه اما در واقع جوش های سر سیاه ریز هستند که شوهرم ازشون بدش میاد!راهکاری هست که درست شه؟

2- هر از چند گاهی جوش های چرکی بزرگ (شبیه دمل) روی شانه هام یا (معذرت میخوام) باسن و ران پام میزنم که خیلی هم دردناکن! باید چیکارشون کنم؟اکثرا جاشون مونده در حالی که جوش های معمولی روی صورتم به هیچ عنوان جاشون نمیمونه!

پیشاپیش ممنونم خانوم دکتر مهربون!
روی هر پله ای که باشی خدا یک پله بالا ترست نه به خاطر این که خداست به خاطر این که دست تورا بگیرد
zizi gooloo::::::::::::::::::::::::::خوشحالم که شما هم به نینی سایتی ها ملحق شدی. عزیزم جوش عوامل آلرژیک-هورمونی-و تغذیه ای داره. ممکنه ناخودآگاه غذایی میخوری که بدنت نسبت به اون حساس و این خودش به شکل جوش نشون میده اگه به نوشته های قبلیم مراجعه کنی متوجه میشی. خودت از همه لحاظ زیر نظر بگیر و چک کن. حساسیت گاهی اوقات که بسیار هم شایع از نوع البسه ماست. مشکلات هورمونی هم بسیار زیادند که علت جوش میشوند پس آزمایش دادن اولویت اول شماست. از صابون برای بدنت استفاده نکن از یه شوینده غیر صابونی-پن-خوب مناسب پوستت استفاده کن...صورت جوش سر سیاه علتش چربی ..اسکراب و یا چسب بینی بهتون کمک میکنه . از غذاهای فرآوری شده و چرب مثل انواع پنیر خامه ای اجتناب کن.روزی 2 بار صورتت با پن بشور و از یه کلد کرم سبک مثل کرم موستلا استفاده کن. اگه بینیت مشکلش حل نشد با یکی دو جلسه میکرودرم حل میشه.
خانم دکتر سارا جون ممنون از اینکه جوابمو دادی.ببخشید پن همون ژله برای شستشوی صورته یا تونر پاک کنندست؟من یه تونر پاک کننده clean& clear دارم.کرم بچه سیگل مرطوب کنندست؟و اینکه اسکراب olive را از کجا می تونم پیدا کنم و در هفته چند بار باید استفاده شود؟می شه یک ماسک صورت هم معرفی کنید.

ممنون از اینکه برای نی نی سایتیها وقت می ذارید.
دکتر سارا جونننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن
تا حالا چند بار سوال کردم و جوابمو ندادی عزیز
خواهشا این دفعه جوابمو بده
برای از بین بردن چین و چروک عمیق لیزر را پیشنهاد میدی یا بوتاکس یا کرم
واقعا راهی برای درمانش هست؟
مرسی دکتر عزیزم اما دو تا چیز رو متوجه نشدم
من خیلی تو این چیزا اطلاعاتم اولیه است!!!ببخشید
1-پن چیه؟! Pen ya Pon؟ و چه مارکی خوبه؟
2-میکرودرم چجوریه؟

آزمایش خون تازگی دادم و همه چیم نرمال بود! اما ریزش مو داشتم که کم کم داره رفع میشه و جوش هایی که گفتم هنوز آثارش هست!

البته معمولا نزدیک پریودم بیشتر ایت جوشها رو میزنم!

ای کاش زودتر این تاپیک رو دیده بودم آخه مدتی بود ریزش مو داشتم و فکر میکردم که از تیروئیده که خوشبختانه فعلا مشکلی نیست! دکتر بهم شامپوی سلنیوم سولفاید برای شوره داده حس میکنم موهام زنده شده اما زبر و بد حالت میکنه موهامو! بعدش شامپوی پن تین هم میزنم موهام داره کم کم دوباره رشد میکنه!

با این اوصاف اگه موهامو رنگ کنم خیلی آسیب میرسونه؟

دکتر جونی واقعا لطف کردی که اینقدر زود جوابمو دادی! خیلی ماهی خیلی با مرامت حال کردم!
روی هر پله ای که باشی خدا یک پله بالا ترست نه به خاطر این که خداست به خاطر این که دست تورا بگیرد
سلام سارای عزیز
من یک هفته است که به توصیه شما از ضد لک نئوس ترا تا با هیدروکینون و پن اوریاژ ومرطوب کنندش استفاده میکنم
دور لبم واطراف بینیم مثل کویر خشک شده با مرطوب کننده فقط یه کوچولو بهتر میشه. من توضیحاتتون رو راجع به هیدروکینون خوندم
فکر میکنم این خشکی به علت مصرف ضد لکِ. درسته؟لطفاً راهنماییم کنید.
ممــــــــــــــنونم
من پوستم چربه گرمی زیاد خورده بودم.
روی لپم یه جوش زشت ابراز وجود کرد (بقیه صورتم خوبه جوش ندارم) بهد برای اینکه ضد عفونیش کنم روش دتول زدم
که صورتم رو داغون کرد و سوزوند دو ما ضد لک سینره زدم که اصلاً موثر نبود.
2706