2726
سلام دکتر سارای عزیزم خسته نباشید من دنبال یک کرم سفت کننده و کوچک کننده سینه هستم داروخانه بهم مارک ساسکین soskin را پیشنهاد داده و خیلی ازش تعریف کرد نظرتون راجع به این مارک چیه؟ و اگه تایید نمی کنید یک مارک خوب برای این کار بهم معرفی کنید مرسی
پری :00000000000000000000000000000000000 کلیون نخر-من پیشنهاد نمیکنم. من دور چشمش برای خودم خریدم افتضاح بود.برای پوست خیلی خشکت : شوینده بایورما خوب و عالی میتونی از پن های پوست حساس دوکری استفاده کنی.برای نرمی لوسیون بچه عالی با روغن بچه قاطی کن مهشر میشه و میتونی از محصولات aqua skin شرکت یوروویتال استفاده کنی.برای دور چشم از دور چشم سبا مد قافل نشو.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دکتر سارا جون واقعا ازت ممنونم aqua skin کدوم محصولش رو استفاده کنم. وقتی از لوسیون بچه و روغن بچه استفاده کنم دیگه نیازی به هیچ گونه مرطوب کننده ای نیست؟ ببخشید میشه بگین شما برای پوستتون چه چیزهایی استفاده میکنین؟
سلام دکترسارای عزیزممنون به سئوالام جواب دادید من 39 سالمه آزدادم روی مرز تیروئیدم ولی دکترگفت فعلا نیازی به دارو نیست رژیم خاصی ندارم پوستم مختلط تا خشک ولی دورچشمم داره حسابی چروک می افته کمکم کنید مرسی
سلام دکتر
جوابم رو نمیدی چیکار کنم؟ میخوام برم لوسیون بچه و روغن بچه و رینک اکساید 10 بخم ولی هنوز نمی دونم لوسیون بچه برای شستشوی صورت یا نرم کننده؟ و یا اگه زینک اکساید 7 یا 8 ساعت روی پوستم بمونه اشکال نداره ؟ چون پوستتم حساس شده و زود قرمز میشه میترسم لایه برداری کنم اخه صورتم لک جوش داره خیلی نیست ولی دوست دارم بره
جان من جوابم رو بده تا برم زودتر لوسیون بخرم راستی لوسیون و روغن تا چند ساعت روی پوست بمونه
مهشید و همه عزیزان که از کک و مک -جوش و انواعش -جای جوش و چروک و سیاهی رنج میبرند : --------------------------------------------------------------------------------------------------------------به همه شما عزیزان توصیه میکنم قبل از کرم هایی که براتون مینویسم همتون میکرودرم کنید. میکرودرم هم بستگی به موضع از 1 تا 6 جلسه یا بیشتر طول میکشه. خانومایی که کرم های گران قیمت لیراک و استادرم و ... میخرید یه راه خوب برای همتون : چرا دستگاه خونگی میکرودرم نمیخرید که حدود 400 تا 500 هزار تومان و خودتون راحت نمیکنید؟ یه سری توضیح میدم به همتون حتما بخونید:-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

عمل میکرودرم ابریژن چیست و دستگاه میکرودرم ابریژن چگونه کار می کند؟
با این دستگاه حساس و پیشرفته جریانی از کریستالهای ظریف اکسید آلومینیوم روی پوست باعث لایه برداری سریع میشود. ضمنا یک مکش نیز روی پوست انجام می شود که باعث جمع شدن کریستال ها از سطح پوست و همچنین بهتر شدن جریان خون به منطقه و فعال شدن سلولهای فیبروبلاست و نتیجتا ترمیم و طراوت پوست می گردد.

کاربردهای درمانی این دستگاه میکرودرم ابریزن:
رفع چین و چروک پوست،رفع جای جوش و آکنه،رفع جای سوختگی،رفع خراشهای عمیق روی پوست ، رفع لک ها ی ناشی از حاملگی،آفتاب سوختگی و رفع کک و مک از پوست صورت و بدن. *******************************************************************************
موارد استفاده:
رفع جای جوش: فرورفتگی های ناشی از جوشهای قبلی و جای آکنه ، جوش و اسکارها با میکرودرم قابل رفع است.بسته به عمق ضایعه پوستی طی جلسات لازم دارای پوست صاف و کشیده میشوید.

جوان سازی پوست:
از این روش در درمان چروک های سطحی و کم عمق پوست می توان استفاده کرد.چندین جلسه درمان در این مورد بکار می رود.فواصل درمان را بر حسب وضعیت بیمار می توان تغییر داد و از هفته ای دو بار یا هفته ای یک بار تا دو هفته یک بار فواصل را اضافه کرد .قوام کلی پوست پس از چند جلسه درمان بهتر خواهد شد و پوست شفاف تر و محکم تر می شود.****************************************************************
لک های پیری:
این لکها یا مربوط به آفتاب بوده یا در سنین بالا در پوست های روشن دیده می شود .این لک ها با میکرودرم ابریشن قابل درمان می باشد..

لکهای حا ملگی:
مهمترین اثر میکرودرم ابریشن کمرنگ یا محو کردن لکهای حا ملگی است مخصوصا اگر همزمان با آن از داروهای لک بر استفاده شود.بررسی های اخیری که روی میکرودرم ابریشن انجام شده نشاندهنده افزایش 20 برابری نفوذ ویتامین سی پس از یک جلسه درمان میباشد.این اثر میکرودم در لک هایی که قبلا با درمانهای ضد لک بهبود نیافته اند مشهود تر است .************************************************************************

درمان جوشگاه های(اسکار) آکنه و آبله مرغان:
جوشگاه های زخم و اسکارها نباید زیاد عمیق باشد و معمولا" بر حسب نوع اسکار و محل و عمق آن به چندین جلسه درمان هفتگی نیاز دارد .در ترمیم جوشگاه های سوختگی نیز از این روش می توان استفاده کرد.

کوچک کردن منافذ پوست:
باز شدن منافذ پوست یکی از مشکلات عمده در خانم ها و آقایان می باشد.یکی از راههای درمان این مشکل استفاده از میکرودرم ابریشن(ابریژن) است.بعد از چند جلسه درمان بعلت بافت سازی و محکم تر شدن پوست منافذ پوستی نیز کوچک تر می شود.*****************************************************************
درمان ترکهای پوستی:
در درمان ترکهای پوست درزمان حاملگی یا چاقی و بلوغ نیر می توان از این روش استفاده نمود.

چروک گردن:
در درمان چروک های ناحیه گردن و ضایعات این ناحیه نیز از روش میکرودرم ابریشن می توان سود جست .
2706