2733
2734
عزیزم نمی دونم منظورتون چیه میخوام بدونم لوسیون بچه و یا روغن بچه جانسون و زینک اسکاید 10 تا چند ساعت سر پوستم باشه اشکال نداره اخه پوستم حساس شده من میترسم لایه برداری کنم زود قرمز میشه و لکه های قدیمی هم زود پیدا می شوند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیز لایه برداری صحیح نیست. یعنی فعلان نکن. لوسیون بچه بذار کیفت همه جا ببر روزی تا 4 بار میتونی استفاده کنی. زینک اکساید چون سر کار میری بمال تا جذب شه. زینک بعد از حمام بزن!
2731
2738
دکتر جونم چرا جوابمو نمیدی ؟ من توی هر تاپیکی سوال میکنم جواب نمیدن . چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پرسیده بودم پوست مختلط و دهیدراته دارم . یک کرم خوب اما با قیمت مناسب روز و شب میخوام. قبلا هم که فرموده بودید پاک کننده صورت سبیوم بیودرما را گرفتم با کرم دور چشم لیراک.
پروردگارا، همه چیز را به تو واگذار کرده ام و بهترین ها را از تو طلب کرده ام . بادا آنچه تو برایم می بینی همان شود ...

سلام سارا جان من یه سوال داشتم اینکه تزریق بوتاکس واسه من که 32 سالمه خوبه ؟ زود نیست ؟ چه مارک بوتاکسی رو پیشنهاد میدید؟ قیمتش حدودا چقدره ؟ ممنون میشم راهنماییم کنین . چون بدجوری گیج شدم و نمیدونم بوتاکس مال کدوم دکتر خوبه