موضوع بحث

اتاق گفتگوی دکتر سارا -پوست-آرایشی

| 1395/12/23 | 16:21 1396 بازدید
دکتر سارا ممنون از اینکه سریع پاسخ دادید من به توصیه شما گرفتم وقبلا نفرمودید پن یا لوسیون یکیش کافیه ! در مورد سیگل هم ممنون حتما میخرم ونتیجش رو میگم.پن هم که فرمودید بله پن سبیوم مخصوص پوست چرب گرفتم...........نظرتون درباره کوهرنس لب لیراک چیه واقعا تاثیراتی که گفته داره یا اگه مثلا بوم لب بریدرم اوریاژ هم بگیرم همون کار رو میکنه یا پیشنهاد دیگه ای دارید؟.....................دکتر مادرم من دور چشمشون خیلی چروکهای ریز داره وبا توجه به سنشون خیلی زیاد چروک داره وتیره شده وگود رفته البته بخشیش هم ارثیه خطوط پیشانی وچروک بالای لب هم دارند برای دور چشم به نظرتون اکس کلوسیو پریمیوم لیراک خوبه؟ چون فکر نمیکنم چیز دیگه ای جواب بده واینکه مادرم میگه اگه واقعا تاثیر داشته باشه من استفاده میکنم واقعا با استفاده از اینها تغییر قابل ملاحظه ای ایجاد میشه یعنی چروکا از بین میره؟ در مورد بقیه صورت هم میخوام براش کمپلکس ضد چروک شب وسرم بیونیک وسپرا اگزویانس بگیرم به نظرتون خوبه جواب میده؟ چون اکس کلوسیو وسرم لیراک خیلی گرون میشه
1389/12/07
|
15:36
تنیده یاد تو در تار وپودم...
سارا جون نمیدونم چرا جواب منو نمیدی دیگه نا امید شدم.
1389/12/07
|
23:21
سارا جون نمیدونم چرا جواب منو نمیدی دیگه نا امید شدم.
1389/12/07
|
23:22
دکتر جون خواهشا جواب منو بدین ممنون
دکتر سارا من پوست صورتم معمولی هست . چه کرم پودری را پیشنهاد می کنید ؟ میخوام روشن هم بشه ؟ شیر پاک کن به جز فارماسی چی خوبه ؟ برای پاک کردن آرایش فقط شیر پاک کن کافیه ؟ دکتر من پوست بدنم خشکه خشکه همون طور که گفتین لوسیون بچه جانسون گرفتم . راستش من روی ناحیه پوبیسم مدام میخاره و گاهی سفیدک میزنه کلوتریمازول میزنم . جواب نداده چی پیشنهاد می کنید ؟
1389/12/08
|
00:30
خدایا کمکم کن اونقد بزرگ شم که دنیا دیگه جامو نداشته باشه …
خانوم سارا جان عزیز! جواب منو ندادین!
1389/12/08
|
01:07
گل پسرم، تاج سرم، 7 دی 1392 به دنیا اومد...
سهی: -----سوالاتی میپرسی که نمیتونم سریع جواب ندم. بله همون کارو میکنه..ولی همونطور که گفتم همه چیز یه برند خوب نیست . اکثر برندها فقط ممکنه یه چیز استثنایی داشته باشند؟ اینهمه پول خرج کرم میکنی نتیجه دلخواه نمیگیری! اکثر کرم ها پیشگیری میکنند اونم نه نا اون حدی که براشون خرج میکنی. بهترین راه عمل و برداشتن چروکهاست و لیزر هم بسیار موثر تره. برای زیز چشمها کرم لیفت اوریاژ یا سری محصولات دکلره بسیار عالی. سبا مد هم برای پف و تیرگی داره که امتیازش نزد کاربران بسیار بالاست.
1389/12/08
|
07:49
سارا: کرم پودر های اگزوویانس--چون خدم همیشه استفاده میکنم...تنوع رنگش هم زیاده! شیر پاک کن اون هم بسیار خوب و اگه میخوای پوستت خشکی نزنه میتونی با پن ایکتیان--دوکری--بشوری.کیفیتش بالاست و قیمتش عالی. ..آرده هم شیر پاک کن داره پوست چرب میکنه اونم بد نیست. برای پاک کردن چشمهات میتونی از لوسیون پریم دوفاز استفاده کنی کیفیتش خوب..لوسیون بچه با روغن روزی چند بار بمال..ولی کرم اصلی شما برای خشکی با لوسیون فرق میکنه . ااز لوسیون و کرم های اوره استفاده کن. مثل aqua-skin شرکت آلمانی یوروویتال...و اما برای مشکلت بله بعضی مواقع تشخیص اشتباه و اثر نمیکنه. میتونم برات محلول بنویسم ولی بهتر به متخصص مراجعه کنی و کرمش میزنی یا محلول؟ چند وقت استفاده میکنی. برای شستشو از چه موادی استفاده میکنی . برام بیشتر بنویس یا اگه مشکل داری ایمیل بزن.
1389/12/08
|
08:00
نیلوفر: بله -حتما باید به متخصص مراجعه کنید .
1389/12/08
|
08:02
مریم گلی: ضد جروک های دکلره و اوریاژ مناسب و خوب. .. بله خوب ولی به نظر من اوریاژ بگیری بهتره.
1389/12/08
|
08:03
خانم دکتر بهترین مارک ریمل چی پیشنهاد می کنین ؟ من روی صورتم 1 جای لک کوچولو دارم با چی میتونم از بین ببرم ؟ کرم کوچک کننده سینه و فرم دهنده چی پیشنهاد می کنین ؟برای ترک پوست چی؟
1389/12/08
|
08:15
خدایا کمکم کن اونقد بزرگ شم که دنیا دیگه جامو نداشته باشه …
سلام خانم دکتر جواب منو نمیدی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
(صفحه 51)
1389/12/08
|
09:23
آرزو:------------ساراجون ! من چشمای درشتی دارم و همونطور که میدونی این باعث میشه زود افتادگی پلک بگیرم الان 23 سالمه لازمه الان اقدامی برای پیشگیری انجام بدم اگه لازمه راهنماییم کن که برای افتادگی پلک و چروک زیر چشم چه کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟ (زیر چشمم خیلی کم دونه های ریز و چروک داره خیلی خیلی کم):::::::::::::جواب::::::::::::::بله لازم و میتونی دور چشم سبا مد بگیری و بزنی. و برای شستشوی چشمهات از شیر پاک کن های دو فاز مثل ایو روشه یا پریم استفاده کن. البته دکلره هم یه شیر پاک کن فوق العاده برای چشم داره که روغنی و بسیار مناسب شماست.
1389/12/08
|
10:12
مرسی عزیزم م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م
1389/12/08
|
10:30
مرسی عزیزم م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م
1389/12/08
|
10:30
سارا: ترک پوست کرم پریم و لیراک هم کرم داره بسیار خوب و کلا برای مشکلات پوستی بارداری یا ترک پوستی و غیره موستلا تو ایران . ..سارا جان برای لکت از قلم ضد لک بایودرما استفاده کن . دستورش رو خودش نوشته شده.میتونی از کرم سفت و کوچک کننده والنسی استفاده کنی.
1389/12/08
|
10:34
آرزو: =========خوشحالم که از سن کم به فکر سلامتی و پیشگیری هستی. یادت باشه پیشگیری و نزدن مواد نا مرغوب خودش میتونه به تنهایی کافی باشه.
1389/12/08
|
10:38
راستی کرم پودر اگزوویانس و تهیه کردم واقعاً عالیه ! خیلی سبکه و موندگاری بالایی هم داره
از راهنمایی های خوبت خیلی خیلی ممنونم عزیزم.
1389/12/08
|
10:49
سلام خانوم دکتر تعجب میکنم که چرا تازه تاپیکتون رو دیدم

واقعا دمتون گرم که انقدر با حوصله جواب میدین و علمتون رو برا خودتون نگه نمیدارین! منم میخاستم ازتون کمک بگیرم

من پوستم خیلی سفیده و نسبتا صافه اما دو تا مشکل دارم
1-تو صورتم جوشهای سر سیاه ریز روی بینیم دارم و چون سفیدم خودشو نشون میده البته چون زیاد حموم میرم مثل این میمونه که منافذ پوستم بزرگه اما در واقع جوش های سر سیاه ریز هستند که شوهرم ازشون بدش میاد!راهکاری هست که درست شه؟

2- هر از چند گاهی جوش های چرکی بزرگ (شبیه دمل) روی شانه هام یا (معذرت میخوام) باسن و ران پام میزنم که خیلی هم دردناکن! باید چیکارشون کنم؟اکثرا جاشون مونده در حالی که جوش های معمولی روی صورتم به هیچ عنوان جاشون نمیمونه!

پیشاپیش ممنونم خانوم دکتر مهربون!
1389/12/08
|
11:15
روی هر پله ای که باشی خدا یک پله بالا ترست نه به خاطر این که خداست به خاطر این که دست تورا بگیرد
zizi gooloo::::::::::::::::::::::::::خوشحالم که شما هم به نینی سایتی ها ملحق شدی. عزیزم جوش عوامل آلرژیک-هورمونی-و تغذیه ای داره. ممکنه ناخودآگاه غذایی میخوری که بدنت نسبت به اون حساس و این خودش به شکل جوش نشون میده اگه به نوشته های قبلیم مراجعه کنی متوجه میشی. خودت از همه لحاظ زیر نظر بگیر و چک کن. حساسیت گاهی اوقات که بسیار هم شایع از نوع البسه ماست. مشکلات هورمونی هم بسیار زیادند که علت جوش میشوند پس آزمایش دادن اولویت اول شماست. از صابون برای بدنت استفاده نکن از یه شوینده غیر صابونی-پن-خوب مناسب پوستت استفاده کن...صورت جوش سر سیاه علتش چربی ..اسکراب و یا چسب بینی بهتون کمک میکنه . از غذاهای فرآوری شده و چرب مثل انواع پنیر خامه ای اجتناب کن.روزی 2 بار صورتت با پن بشور و از یه کلد کرم سبک مثل کرم موستلا استفاده کن. اگه بینیت مشکلش حل نشد با یکی دو جلسه میکرودرم حل میشه.
1389/12/08
|
11:38
خانم دکتر سارا جون ممنون از اینکه جوابمو دادی.ببخشید پن همون ژله برای شستشوی صورته یا تونر پاک کنندست؟من یه تونر پاک کننده clean& clear دارم.کرم بچه سیگل مرطوب کنندست؟و اینکه اسکراب olive را از کجا می تونم پیدا کنم و در هفته چند بار باید استفاده شود؟می شه یک ماسک صورت هم معرفی کنید.

ممنون از اینکه برای نی نی سایتیها وقت می ذارید.
1389/12/08
|
12:21
ارسال پاسخ و نظر شما