2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که اون فیلم رو ندیدم و نمیدونم چیه.

ولی تو احتمالا دچار روزمرگی شدی،البته روابطت با همسرت هم تاثیر گذار هست،اگه رابطه ات با همسرت کمرنگ هست روش کار کن،هرچی رابطت با شوهرت بهتر باشه شادتر میشی.

یه فعالیت باشگاه یا کلاسی چیزی بذار تو برنامه ات

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
2731
من که اون فیلم رو ندیدم و نمیدونم چیه. ولی تو احتمالا دچار روزمرگی شدی،البته روابطت با همسرت هم تاث ...

یه مادر روانی بود که چهار تا بچه اش رو هم دیوونه کرد و هیچکدوم نرمال نبودن😭

منم مادرشوهرم روانی کرده میترسم منم همون بلا رد سر بچه هام بیارم چون با کوچکترین چیز عصبی میشم

بعضی موقع ها میبینم یک ساعته تو فکرم و همینجور اشکام داره میریزه 😭

به خودت امید بده عزیزم حتا به زور واسه خودت برنامه بچین وبچه ها را توش دخیل کن یعنی باهم مثلا یه کار ...

من یه جوری شدم تو خونه حتی اگر پر سر و صدا بازی کنن قاطی میکنم به زور خودمو کنترل میکنم

فقط دوس دارم تنها باشم 😔

یه مادر روانی بود که چهار تا بچه اش رو هم دیوونه کرد و هیچکدوم نرمال نبودن😭 منم مادرشوهرم روانی کر ...

خوب یاد بگیر که رفتار مادرشوهرت روت تاثیر نذاره. برات حرفهاش و کارهاش مهم نباشه. برای چی باید بخاطر دیگران خودخوری کنی که ارامش خودت و بچه هات رو از بین ببری؟ ایا ارزش داره خودتو به خاطر این چیزها اذیت کنی؟ 

روی خودت کار کن، تو میتونی

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
2740
من یه جوری شدم تو خونه حتی اگر پر سر و صدا بازی کنن قاطی میکنم به زور خودمو کنترل میکنم فقط دوس دار ...

اینجور که پیداست خوب اعصابت معلومه خیلی ضعیف شده پس اگه شرایطش را داری حتما مسافرت برو باور کن اعصابت کم کم قوی میشه من یه خاله دارم مدام در حال مسافرته بدترین وسخت  ترین زندگی را کرد ولی الان از همه شاداب‌تر وپر انرژی تره اصلا نگاش کنی مثل یه زن ۳۰ ساله میزنه با اینکه ۵۹ سالشه

من یه جوری شدم تو خونه حتی اگر پر سر و صدا بازی کنن قاطی میکنم به زور خودمو کنترل میکنم فقط دوس دار ...

منم حوصله ی سر و صدا ندارم ولی دارم روی خودم کار میکنم که بچه هام اذیت نشن.. باید طاقتمونو ببریم بالا

خداروشکر کنیم بچه های سالمی هستن بزار شادی کنن

مثلا تی وی رو با صدای بلند تماشا میکنن

با تبلت بازی میکنن صداش بلنده

منم اروم تذکر میدم

وبچه ها گناه دارم ما باید تحملمونو ببریم بالا

⚘خدایا شکرت❣