2733
2734
عنوان

ممنوعیت های شیردهی

67 بازدید | 11 پست

سلام دوستان پسرم ده روزشه

یکم دل درد و دل پیچه داره 

خودش اذیته دلم براش میسوزه از روز زایمانم خیلی مراعات کردم برای خوردن میوه و سبزیجات و حبوبات اما خب بدن خودمم نیاز داره ب ی سری مواد..

چ چیزایی خوردین ک بدتر شدن بچه هاتون چ چیزایی هم خوردین ک بهتر شدن؟؟؟؟

∙∙·▫▫ᵒᴼᵒ▫ₒₒ▫ᵒᴼᵒ▫ₒₒ▫ᵒᴼᵒ خوشبختے یعنے : طعم شیرین چهار نـ؋ـرـہ هامون💕 ᵒᴼᵒ▫ₒₒ▫ᵒᴼᵒ▫ₒₒ▫ᵒᴼᵒ▫▫·∙∙

فعلا حبوبات نخور.بقیه اش مجازه.هرچی هم خوردی حس کردی سنگینه یا نفاخه دمنوش زیره بخورروش بانبات.

از اونی كه ميگفت به خاطرت با كُل دنيا ميجنگَم چه خبر؟هنوز داره ميجنگه يا شهيد شُد؟  

من شیر خشک دادم تنها اطلاعاتمم همینایی بود که خودتون گفتین

یادمه خواهرم دلمه خورده بود توش لپه داشت دخترش دلپیچه گرفته بود

پروفایلم عکس خودمه برش ندارین لطفا❤ استارتری که تاپیک میزنی غیب میشی حتی یه لایک نمیکنی بفهمیم خوندی کامنتو یا نه خیییلی بی شخصیتی 😒وقتی تاپیک میزنی کامل تعریف کن  مارو حواله نده به تاپیکای قبلی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زیره سبزدم کن بخوردلپیچه بعدزایمانوخوب میکنه براجفتتون برازردی هم خوبه

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید
2731
فعلا حبوبات نخور.بقیه اش مجازه.هرچی هم خوردی حس کردی سنگینه یا نفاخه دمنوش زیره بخورروش بانبات.

والا میگن سالاد نخور..میوه نخور..سبزی نخور..ماست و شیر نخور..

موندم چی بخورم غذا از گلوم پایین نمیره😭

∙∙·▫▫ᵒᴼᵒ▫ₒₒ▫ᵒᴼᵒ▫ₒₒ▫ᵒᴼᵒ خوشبختے یعنے : طعم شیرین چهار نـ؋ـرـہ هامون💕 ᵒᴼᵒ▫ₒₒ▫ᵒᴼᵒ▫ₒₒ▫ᵒᴼᵒ▫▫·∙∙
زیره سبزدم کن بخوردلپیچه بعدزایمانوخوب میکنه براجفتتون برازردی هم خوبه

ممنون

سعی کن نفخ حبوبات رو بگیری خب میبینی پسرت دل پیچه داره یخورده بهش گریپ میکسچر بده البته خارجیشو بگی ...

باید با دکتر مشورت کنم..

والا میگن سالاد نخور..میوه نخور..سبزی نخور..ماست و شیر نخور.. موندم چی بخورم غذا از گلوم پایین نمیر ...

چه بخوری چه نه تا ۴ ماه دلدرد دارن.سخت نگیر.من هیچی نخوردم ازترس ۳۰ کیلو کم کردم هرکی منو میبینه میگه مگه چیزی نیست بخوری چی سرت اومده

از اونی كه ميگفت به خاطرت با كُل دنيا ميجنگَم چه خبر؟هنوز داره ميجنگه يا شهيد شُد؟  
چه بخوری چه نه تا ۴ ماه دلدرد دارن.سخت نگیر.من هیچی نخوردم ازترس ۳۰ کیلو کم کردم هرکی منو میبینه میگ ...

انگار آدم همش استرس داره