2733
2734
شوشوی منم همینو میگه مارال اما از وقتی میببنه پس انداز میکنم باز اعتمادش جلب شده.من هر وقت از خرید برمیگردم کیف پولیمو خالی میکنم.ختی شده ۵۰۰۰ تومن هم باشه میذارم کنار.همین کم کم میشه خیلی امتحان کنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حق داری مارال منم با دخترم برم بیرون کلی چیز میز اون می خوره خوراکی و سی و اسباب بازی و بعد می بینی خورد خورد یه عالمه پول رفته از خونه برم بیرون خرید می کنم اینه که سعی می کنم اصن نرم هههههه
بر اساس گزارش رسمی ؛ علم و آزادی و رفاه اینجاست
غیر ما ، در تمام کشورها ، از فساد و گرسنگی غوغاست
من مشکلم اینکه مثلا یه چیزی که خرجش به من مربوط نیست انجام میدم در صورتیکه مثلا باید با شوهرم میرفتم اون چیز رو خریداری میکردم شما هم اینجوری هستین ؟
نگرانی مشکلات فردا را دور نمی کند بلکه تنها آرامش امروز را دور می کند..
گل یاسی اخه پول من و اون نداره که جفمون تو یه خونه زندگی می کنیم سود اون سود منه سود من سود اون حالا کی پول بده که مهم نیست
البته زندگی ها فرق می کنه
در مورد من و همسرم چون اهمیتی نداره تازه خیلی وقتها که بیرون می ریم اون چیزی می خره من پولش رومی دم اخه پول من و اون نداره
بر اساس گزارش رسمی ؛ علم و آزادی و رفاه اینجاست
غیر ما ، در تمام کشورها ، از فساد و گرسنگی غوغاست
مارال جان منم همینطور بعد با خودم میگم ولش کن ارزش نداره بگم مثلا فلان چیزو من خریدم ولی میبینم از پولیکه میتونست پس انداز باشه خرج کردم .
آفرین این بحث خیلی خوبه
منم مشکله ولخرجی دارم یکی از خصوصیاته بدم هست برعکس همسرم
مثلا ما ماهی 1.500 خرجمون میشه با نی نی اما ماهی 1 درآمد داریم البته فعلا خیلی بده که خرجامون از درآمدمون بیشتره خیلی همه چی الکی گرونه تازه هر چی خرج می کنی واسه نیاز اولیه است (خوراک و پوشاک ) بقیه اش ول معطل
منم مثل مارال همیشه هرجا می خوام برم لباس ندارم بپوشم همسرم هم میگه پس اینایی که تو کمده مال کیه؟؟

اینا تقصیر ما نیست اوضاع واقعا خرابه

ما پس اندازمون دسته همسریه. دوتایی هرچی درمیاریم باهم پس انداز میکنیم.

تقریبا ماهی یه تومن پس اندازمونه که اگه دسته من بود یه هزاریشم به بانک نمیرسید.

ولی خوب خیلیی خیلییی رعایت میکنیم تو خرجامون.
برای بهنامم که پیشم نیست یه فاتحه بخونین. ممنونم
البته شوهرم همیشه به من میگه پوله من و تو نداره منم عقیدم همینه ملی دوست دارم یه پس اندازه کوچیک برای خودم داشته باشم ..
من شاغل نیستم و پول جداگانه ای هم از همسرم نمیگیرم چون همیشه باهم برای خرید و کلا بیرون میریم ولی خوب همیشه یه مقدار پول تو کیفم دارم و البته کارت عابر بانکی که یارانه هامون توشه که همیشه چندصدتومنی توشه هم دست منه،ولی خوب زیاد به کارم نمیاد.
ما حقوقمون که میاد تو حساب همشو در نمیاریم و چند روز یه بار همسرم میره یه کمیشو میزاره تو جیبش و تا تموم شه بازم یه کم دیگه میگیره. معمولا هم یه صد، صد و خورده ای هر ماه از حقوقمون میمونه که بعد چند ماه که زیاد شه میزاریمش تو حساب موسسه ی مهرمون که چند ماه دیگه باش یه وام 4 درصد سود بگیریم. کلا احساس نیاز به پس انداز جداگانه از همسرم ندارم.راستی ما حقوقمون 800 تومن بیشتر نیست و 150 هم کرایه خونه میدیم ولی خدا رو شکر قسط نداریم!
خداوندا نعمتت را به من هبه کن نه عاریت... آمین.
2706