2737
2734
عنوان

بلاااااخره منم چاق شدم

238 بازدید | 29 پست

۵۷ کیلو بودم تو ماه رمضون شدم ۵۴ از ۲۰اردیبهشت تا الان ۶۶ شدم ۱۲ کیلو چاق شدم میخوام تا ۷۰ برم و بعد توقف بزنم😄

آرزوم بود چاق بشم بعد چندین و چند سال بلاخره رسیدم بهش

مامان دوتا پسر کوچولو ...درخواست دوستی هم قبول نمیکنم 🌹با دعا و صلوات های شما ب آرزوم رسیدم و استخدام شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

برا استخدامت ایت الکرسی خوندم

هر وقت حس کردی لازم داری کسی دعات کنه بهم بگو واست آیت الکرسی بخونم 💞 هر وقت بیمار داشتی بگو تا برات ۳ حمد شفا بخونم 💞 برای شادی روح امواتتونم بگید فاتحه بخونم 💞 در ازاش برا آرامش دلم یه صلوات بفرست 💞 اللهم صل علی محمد و آل محمد
2738
چیا خوردی ؟ چطور چاق شدی

گین آپ خوردم و مولتی ویتامین ....پوف اینا نیس بدنم ها چون واااقعا غذا میخورم دوبرابر قبل ...اینکه بعد قطع گین آپ برگرده اینطور نیس عضله هست بدنم

مامان دوتا پسر کوچولو ...درخواست دوستی هم قبول نمیکنم 🌹با دعا و صلوات های شما ب آرزوم رسیدم و استخدام شدم

امضات✅

برای سلامتی نامزدم که سربازه میشه صلوات بفرستید هرکس صلوات فرستاد اجرش با امام حسین باشه🥺A❤💍(کاربر اقا بهم درخاست بده سریع به نی نی یار میگم تعلیق بشه حالش جا بیاد😒)از وقتی نامزدم رفته عصبی شدم اگه یهو پاچه گرفتم درک کنید☹💔
2706