2733
2739
من بی حسی بودم ...مشکلی ام ندارم...نه کمر درد,نه سر درد...
بیایید کمتر خطوط قلبمان را اشغال کنیم شاید خدا پشت خط باشد خدایا مرا به آنجایی برسان که هیچ چیز جز راضی بودن تو برایم مهم نباشد خدا جون دخترمو به خودت میسپارم حافظ خونواده ی سه نفرمون باش.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2738
مامان سارا نگران نباش منم وزنم زیاده بی حسی داشتم اصلا اذیت نشدم فقط تا ۱۲ ساعت به هیچ وجه از جات تکون نخور سرت رو هم نباید تکون بدی و روی کمر دراز بکشی همین هیچ مشکلی پیش نمیاد .پرستارت خودش بهت میگه چه کاری درسته
منم بی حسی بودم ومشکلی نداشتم تا 12 ساعت اصلا سرت رو تکون نده و در 24 ساعت اول تا میتونی مایعات بخور
زندگی مثل دیکته است می نویسیم و پاک میکنیم .... غافل از روزی که بگویند "برگه ها بالا"
منم بی حس شدن الانم مشکلی ندارم من خودم شخصا از بیهوشی میترسم یکی از اقواممون بچه اولش بود بیهوش کردن دیگه بهوش نیومد منم وقتی امپول بی حسی زدن تیغ رو که زدن حس داشتم داد زدم اوناهم خیلی ترسیدن تعجب کردن که چرا بی حس نشده بود خواستن بیهوش کنن که دکترم گفت نه اکسیژن خونش پایین امده دوباره بی حسی زدن بعد میشنیدم که میگفتن خوب شد بیهوش نکردیم وگرنه بهوش نمی امد
2706