2733
2734

کارام خیلی زیاده اصلا حوصله پا شدن ندارم  بدنم کامل درد میکنه از بس کار میکنم هم اعصابم خستس هم بدنم 

دیشب نصف کار کردم الان نصفش مونده ولی نا ندارم 

انرژی زا زدم هنوز اثری نیس تروخدا در مواقع ضروری باید چکار کرد

-

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

ول ومن بگیر و ب کمپلت صبحا زود پاشو ی باشگاه برومن خیلی فرز تر شدم

ی خانوم خوشگلم🧚‍♀️ که مامان دوتا نینی شیطون👩‍👧‍👦 و بازیگوشه😅.راجب روتین پوستی 💅وکالت 👩‍💼و خونه داری 👩‍🍳و خرید و فروش ملک🏡 حتی ساخت ملک 🔨و همچنین فست فود 🍔🍕بخصوص کباب 😋اطلاعات بالایی دارم.اگه اعتماد به نفستم پایینه میتونم برات بترکونمش😍😁طرفدار پرو پا قرص باب اسفنجی میباشم😎😜بیا پیشم خوشحال میشم دوس جون😃

این ماه از روز پریودم همین حسو دارم ،بزور کار میکنم مدام خستم  بدن درد و پا درد دارن 

انرژی قبل و ندارم و به سختی کارای روز مرّ رو انجام نیدم

فقط 10 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتی حالم بده یادم میاد که خدارو فراموش کردم.
دو روزه فهمیدم باردارم 😔

دوست منم باردار بود تا روز اخر میومد باشگاه.البته ورزش مخصوص خودشو داشت.زایمان که کرد اصلا شکم نیاورد اصلا دلیل نمیشه

ی خانوم خوشگلم🧚‍♀️ که مامان دوتا نینی شیطون👩‍👧‍👦 و بازیگوشه😅.راجب روتین پوستی 💅وکالت 👩‍💼و خونه داری 👩‍🍳و خرید و فروش ملک🏡 حتی ساخت ملک 🔨و همچنین فست فود 🍔🍕بخصوص کباب 😋اطلاعات بالایی دارم.اگه اعتماد به نفستم پایینه میتونم برات بترکونمش😍😁طرفدار پرو پا قرص باب اسفنجی میباشم😎😜بیا پیشم خوشحال میشم دوس جون😃
2706