2737
2739
عنوان

جلوگیری طبیعی امن هستش؟

2688 بازدید | 160 پست

من و همسرم به هیچ عنوان نمیخوایم بچه دار شیم اما به دلیل مشکلات پزشکی من نمیتونم از هیچ نوع قرص و امپولی استفاده کنم ، iud هم که شنیدم تا قبل یبار بارداری انجام نمیدن درسته؟ 

جلوگیری طبیعی اگه با دقت انجام بشه خطا نمیده؟ ممنون میشم راهنمایی کنید دوستان

یه جور اقدام حساب میشه

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاندوم

اعصاب خوردی فقط اونجا که یکی زنگ میزنه بهت ولی صداش نمیاد قطع میکنی و خودت زنگ‌ میزنی، میبینی که اونم به تو زنگ زده و اشغاله بعد یه کم منتظر میمونی که زنگ بزنه، ولی میفهمی اونم منتظره که تو زنگ بزنی صبرت تموم میشه و زنگ میزنی میبینی اونم صبرش تموم شده و زنگ زده و اشغاله 🙄🥴
2731
2740

خیر من دو بار با پیشاب باردار شدم 

کاملا هم با دقت و ظرافت مراقب بودیم😂🥰

منت نکش از غیر / پر و بال خودت باش                                                        معاون و مشاور مدرسه.مدرس تربیت جنسی و مهارت های زندگی واستعداد یابی کودکان

به هیچ وجه ممکن تخمک گذاریت جابجا شده باشه یا مثلا اون ماه دو تا تخمک آزاد کنی و اون روزهای آخر ماه با بی خیالی باردار شی یل همون اواسط ماه از دستش دربره هیجان زده شه و تمام

بی همگان به سر شود بی تو به سر نمی شود❤❤❤