2737
2739
عنوان

خواباندن کودک2 ساله

6649 بازدید | 12 پست
سلام دوستان شماها بچه رو چجوری خواب میکنید؟ من پسرم 2 ساله شده. قبلا با سینه من خوابش می برد. الان که از شیر گرفتم نمیدونم چه عادتی بدم که راحت بخوابه.. هی روی پام لالایی میکنمش.. قصه میگم.. با هزار بدبختب میخوابه. شماها بچه تون چه طوری میخوابه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من کنار تخت خودمون با یه کاناپه قدیمی براش تخت درست کردم از همون اول همینجا کنار خودم میخوابونمش چهار ماه اول تو بغلم میخوابوندم میزاشتم سر جاش ولی از ماه چهار به بعد عادتش دادم تو تختش با پستانک بخوابه دراز میکشیدم پیشش با دست آروم میزدم پشتش می خوابید الانم که دقیقا دو سالشه از پستانک گرفتمش خودش دراز میکشه عروسکش رو بغل میکنه میخوابه البته من هم باید پیشش دراز بکشم
بچه من یک سال و نیمشه. از شیر خودم گرفتمش. گاهی میخوابونمش بغل خودم تا خوابش ببره. گاهی روی پا میخوابه. گاهی هم روی تاب میخوابه. شبها هم یه شیشه شیر میخوره و میدارمش پیش خودم تا خوابش ببره
2740
راستش برای پسر اولم با بدبختی میخوابندمش اما دومی بهش میگم برای لالا میبرشم رو تخت بعد میگم بخواب الان میام با خودش بازی میکنخ تا میخوابه الان 2 سالو 4 ماهشه الانم بهش گفتم برو بخواب رفت رو تخت بازی کرد خوابش برد گاهی یه عروسکم بغل میکنه میگه نی نی
مامان ریحون منم اوایل پیشش دراز میکشیدم انقدر دست منو ناز میکرد تا میخوابید تا دستمو نمیگرفت نمیخوابید همین که 2 ساله شد میزاشتم رو تخت میگفتم من میرم زود میام میومدم بیرون خودش با نی نیش بازی میکرد و بغلش می کنه و میخوابه پسر من پستو نکی نبود 17 ماهگی هم از شیر گرفتمش
من دخترم دو سال و ۵ ماهشه پوشکشو عو ض می کنم لیاس خواب می پوشه و می شونمش رو پام با هم ۲-۳تا کتاب می خونیم بعد چراعو اتاقشو خاموش می کنم می دارم رو تختش شب بخیر می گم ۹ شب میام بیرون معمولا زیر نیم ساعت می خوابه تا ۷ صبح

چقد خوب من دخترم ۲ سالشه زود زود ک بخوابه ۱۲ یا ۱ میخوابه اونم از یه ساعت بعدش بلند میشه نق نق کردن حتی با چشم بسته یا مسگه منو بغل کن راه ببرمن مقاومت میکنم بخوابه اما همسرم طاقت نداره بغلش میکنه تا ۷ صبح بعد میخوابه