2737
2739

فیلم های با ژانر بقا دوست دارم 

فیلم ترسناک هم اگه میشناسید که فکر میکنید خوشم بیاد بگید لطفاً 😁

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است

Bird box

ما افراد رو قضاوت میکنیم چون گناهانمون با گناه اونا متفاوته..                                                                        هر سوالی در حوزه زبان دارید اینجا ازم بپرسید🌱                               "En la búsqueda de la verdad"  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
پلتیفرم شبیه fallهست؟

اونا هم برای بقا تلاش میکنن ولی خب به شکلی دیگه 

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است

سلام وقت بخیر

خیلی خوب توی تاپیک اون خانمی ک شوهرشون برای خونه خرید نمیکنن توضیح دادین،میشه بگید چیکار کنیم ک بچه مون در آینده مهر طلب نشه؟

پسرم چهارسال و دو ماهشه ،مدتیه همش میپرسه مامان دوسم داری مامان خیلی عاشق منی،از باباش هم میپرسه،مخصوصا وقتی کار بدی بکنه مثلا منو بزنه من ی قهر موقت کوتاه باهاش میکنم ک متوجهش کنم کارش بده،حالا بعد هر کار بدی میگه منو دوست دارید؟من بهش میگم ما همیییشه خیلی زیاد دوست داریم حتی اگه کار بد بکنی بازم دوست داریم فقط از انجام اون کارت ناراحت شدیم

اما بازم خیلی میپرسه دوسم داری و...من میترسم در آینده مهر طلب بشه 

میشه راهنماییم کنید

2740
سلام وقت بخیر خیلی خوب توی تاپیک اون خانمی ک شوهرشون برای خونه خرید نمیکنن توضیح دادین،میشه بگید چی ...

بچه همون چیزی رو زندگی می‌کنه که شما رفتار می‌کنی نه اون چیزی که شعارش رو میدی قهر هیچ جایگاهی توی ارتباط با فرزند نداره شما باید برای ارتباط با بچه آموزش ببینید وگرنه محکومش میکنید به اختلال های شخصیتی مختلف 

هر وقت میخوای یه برخوردی با بچه ت بکنی ببین اگر شوهرت همون کار رو با خودت بکنه چه حسی پیدا می‌کنی ؟ 

فکر کن اشتباهی کردی و شوهرت به جای گفتگو باهات قهر کنه که بهت بفهمونه کارت اشتباهه 

ترجیح نمیدی باهات حرف بزنه ؟ ترجیح نمیدی موقعیت هایی که تو رو به تکرار یه اشتباه میندازه رو شناسایی کنه ؟ کمکت کنه تا حلش کنی ؟ دوست نداری درکت کنه ؟ همدلی کنه ؟ 

میگی بچه اشتباه کرد برای اینکه بهش بفهمونم اشتباه کرده به جای گفتگو قهر میکنم اولا داری بهش یاد میدی وقتی ناراحتی حرف نزن یک راه وجود داره اونم  قهر کردنه (ممکنه بگی تایمش کوتاهه ولی تعریف زمان برای بچه با تعریف ما متفاوته و به بچه خیلی سخت میگذره) ، دوما بهش میگی تو فرصت خطا نداری اشتباه کنی پس زده میشی این یعنی اعتماد به نفس بچه پوکیده میشه این بچه چطوری دو فردای دیگه کسب و کار راه بندازه ؟ ترس از خطا یعنی کمال طلبی ، ضمن اون قهر یعنی قطع موقت محبت ، این هم محصولش مهرطلبی میشه 

ولی چاره کار اینه که با بچه گفتگو کنید قوانین خونه رو بهش تفهیم  کنید ،اگر میخواید بچه به  ارزش های شما پایبند باشه لازمه ش اینه که محبوبش باشید وشما رو دوست داشته باشه ولی دوست داشتنی که از سر نیاز نباشه از سر عشق باشه 

بچه باید بدونه همه جوره دوستش دارید حتی اگر اشتباه کنه ولی وقتی برعکس رو انجام میدید رسما بهش میفهمونین من با تو صادق نیستم من نقطه امن تو نیستم 

اینا رو گفتم که شما رو متوجه یک مهم کنم که توی اون تاپیک نمیشد گفت چون شرایط مالی استارتر اون تاپیک خیلی بد بود و در حد همون غذا هم نداشت نمیشد بگم از لقمه توی دهنت بزن و آموزش ببین ولی به شما میشه گفت اگر از نظر هزینه مشکل هم دارید از لقمه توی دهنت بزن . آموزش ببین

، دوره های تربیت فرزند بسیار خوبی هستن 

الان من فرضا یکی دو تا تکنیک هم بهتون گفتم ولی اگه شما اصول ارتباط موثر رو بلد نباشی سم های ارتباطی رو نشناسی و رابطه رو نرمال بالا نیاری خودت الگوی خوبی نباشی ، خودت عادت هایی که شعارشون رو میدی رو زندگی نکنی تکنیک جواب نمی‌ده چون نصفه نیمه هم انجامش میدی اثر نتیجه رو خنثی می‌کنی ، برای همینه که مشاوره گرفتن ها هم خیلی کارگشا نیستن چون مشاور پایه های زندگی شما رو نمیدونن شما موقع انجام دادن تکنیک ها چرایی مسأله رو نمیدونی برای همین انجام شون هم نمیدی یا اگر هم انجام بدی قدر اون تکنیک رو نمیدونی مرحله به مرحله انجامش نمیدی ، الان اون تکنیک حل تعارض که توی اون تاپیک گفتم رو شما با بچه ای که فقط سه سالش هست هم میتونی انجام بدی من به کمک همون حل تعارض عادت های خوب برای بچه سه ساله م به وجود آوردم ولی آیا به نظرت استارتر اون تاپیک انجامش میده ؟ خود شما که خوندیش در عمل انگیزه انجامش رو داری ؟ نه 

علتش اینه که توی همچین گفتگوی چرایی مسأله بیان نمیشه ، این تکنیک کلی پشتوانه داره ولی پشتوانه ش گفته نمیشه 

برای همین تاکیدم روی اینه که آموزش ببینید با آموزش خودت میشی مشاور بچه ت دقیق روانش رو میشناسی و می‌دونی دقیقا از چه تکنیکی استفاده کنم تا روی بچه م برای این مشکلش جواب بگیرم 

بچه همون چیزی رو زندگی می‌کنه که شما رفتار می‌کنی نه اون چیزی که شعارش رو میدی قهر هیچ جایگاهی توی ا ...

بله خودم هم متوجه شدم ک این رفتار درست نیست من همه سعیم رو میکنم ک باهاش قهر نکنم و براش توصیح بدم ک کارش چرا اشتباه بوده ،ولی میدونید بعضی وقتا دست خودم نیست واقعا .اصلا کلا خانواده پدریش آدمایی کم حرف کم محبت بی اندازه یخخخ و اصلا اهل ارتباط با کسی نیستن حتی همین خواهر برادریشون هم رفت آمد ندارن،خوب طبیعتا شوهر منم ی اخلاقایی از خانواده ش داره ،ولی خییلی از  اونا اخلاقش بهتره فقط درونگراست اکثرا تو خودشه مخصوصا ک این روزا مشغله کاریش و بیماری و درمان مادرش رو هم انداختن ب دوش شوهر من و واقعا به ما سخت میگذره خیلی شوهرم بی حوصله و کم حرف شده ک بهش حق میدم ،اما از طرفیم بچه داره از پدرش الگو میگیره ،من واقعا نمیدونم باید چیکار کنم حرف زیاده و اینجا نمیشه بگم ...کتابی می‌شناسید ک بهم معرفی کنید؟من با مشاور کودک خیلی حرف میزنم ،شنیدم کتاب من دیگر ما کتاب خوبیه ،یا والدین سمی ،از اپلیکیشن طاقچه خریدم و مطالعه میکنم اما بنظرم اونا اصلا کمک کننده نیستن

بله خودم هم متوجه شدم ک این رفتار درست نیست من همه سعیم رو میکنم ک باهاش قهر نکنم و براش توصیح بدم ک ...

کتاب کودک خانواده انسان رو بخون 

به بچه ها گفتن از بچه ها شنیدن 

مامان با من کودکانه سخن بگو

دوره های تربیتی رو حتما شرکت کن ، پدر مادر حرفه ای ، تربیت جنسی ، ارتباط همدلانه درنا شریفی 

لجبازی و پرخاشگری حسین قاسم تبار 

کتاب اولی که بهت معرفی کردم پر از مثال عینیه ولی من هیچی رو با دوره های آموزشی عوض نمیکنم چون رسما تبدیلت میکنن به روانشناس کودک ، خیلی اوقات آدم یه چیزی رو می‌دونه ولی نمیتونه عملی کنه فقط عذاب وجدانش میمونه ولی دوره ها کمک می‌کنن چطوری عملی کنی چون نقشه راه بهت میده دقیق می‌دونی پله بعدی چی باید باشه

این دوره ها کدوم سایت هستن

درنا شریفی اسم سایتش سلام آگاهی هست 

حسین قاسم تبار هم اسم سایتش ابر کودک هست

بقیه هم که کتاب هستن میتونی نسخه الکترونیکی یا صوتی شون رو توی نت سرچ کنی پیدا کنی

سلام توی تاپیک یک نفر دیدم ک شغل وکالت داشت و ناراضی بود شما راهنمایش کردین چقدر خوب راهنمایی کردین و فهمیدم فهمیده هستین. من یه مشکلی دارم اگر میشه شما کمک کنین

https://www.karzar.net/visa.   . برای خروج افغانی ها از کشور بزن رو این لینک تو امضا شرکت. کن . امضای منو کپی کن تو امضات
2706