2733
2734
منم لاموتریژین میخوردم. نگران نباش اگه تکرار نشه مشکلی نیس
ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الی بهش فکر نکن. منم دوسال رو هر سری میرفتم نوار مغز هم ازم میگرفت. احتمالا شوک عصبی بوده.
ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
2731
اره من دوبار . جلوی تلوزیون نشسته بودم کاملا بدون دلیل. خودم فهمیدم اشعه ی تلوزیون یهو لرزوندم
خیلی بده ها.حس بدی ادم داره.من همون لحظه فکرکردم دارم میمیرم سفکرکردم سکته کردم.توبیمارستان ب خودم اومدم سریع ب دهنم دست زدم کج نشده باشه.بعدیادم افتادگریم گرفت.
من که بهوش اومدم تا یه مدت گیج بودم . مکان و زمان دستم نبود. خیلی بده می فهممت
نه بابا.فردای تولدپسرم بود.داشتیم صبحانه میخوردیم.شوهرم بیچاره هنگ کرده بود.شانس اوردم بچه دوسالم خونه مادرشوهرم بود.حالاقرص میخورم میگه مامانی قرصه،مامانی مریضه مامانی استه یعنی خسته.دلم براش کباب میشه
بچه ها تا حالا شده تو حالت عادی باشین بعد یهو یه لحظه قفل کنید و از جاتون بپرید؟ یه لحظه انگار زمان و مکانو فراموش کنید فراموشی محض در حد دوثانیه و یه پرش ناگهانی؟ من خیلی اینجوری میشم دلیلش چی میتونه باشه؟
2706