2733
2739

ممکنه مشکل قلبی نباشه ؟ چند روز پیش چیز سنگین بلند کرد دستش درد گرفت الان چند رو  گذشته میگه زیر سینم سمت چپ تیر میکشه میگه احساس سوزش دارم . 

شادی روح مادرشوهرم صلوات بفرستید  اَستَغفِرُالله رَبّی وَ اَتوبُ اِلَیه 

خوب معدش مشکل داره.پنتوپرازول میده دکتر

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شاید رگاش گرفته

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    

من یه دفه قلبم چن ثانیه درد میگرفت نفس عمیق میکشدم وحشناک درد میکرد. رفتم دکتر نوار قلب گرفتن گفتن مشکلی نیست و دکتر گفت قلبت نیست عضلات بین دنده ایت اسپاسم میکنن. دیکلوفناک سدیم و باکلوفن داد برطرف شد

🙋🏻‍♂
خوب معدش مشکل داره.پنتوپرازول میده دکتر

خدا کنه معده باشه خیلی ترسیدم اخه سمت چپه 

2740
خدا کنه معده باشه خیلی ترسیدم اخه سمت چپه 

معده خوب سمت چپ هست زیر قلب.دردش به کمر و قلب میزنه

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

ممکنه خدایی نکرده رگ قلبش مشکل داشته باشه 

من بابام اصلا قلب درد نداشت بخاطر فشار خون رفت دکتر نوار و اکو گرفت سالم بود اما تست ورزش رو نتونست انجام بده.و اونجا بود که دکتر متوجه شد سه تا از رگ های قلبش بسته شده

بگو یه متخصص قلب خوب بره.

نامه ای به فرزند نداشته ام:کجایی جان مادر؟من که مردم از چشم انتظاری...خسته نشدی از بازی با فرشته ها..من دلتنگ توام، دلتنگ بوی تنت دلتنگ ب اغوش کشیدنت تو دلتنگ من نیستی جان مادر؟روزها موهای طلاییت رو شونه میکنم ناخن هاتو لاک میزنم  بعد پشیمون میشمو لاکت رو پاک میکنم صورت نازت رو ب جای وضو میشورمو کنار جانماز خودم برات جانماز پهن میکنم نمازم که تموم میشه سرم رو برمیگردونم تا بهت لبخند بزنم اما میبینم همه اونا خیال بود،یه خیال خوش...شب هایی که خوابت رو میبینم دلم نمیخواد هیچوقت بیدار بشم اما بیدار میشم و دوباره روی خودم آوار میشم ...بسه دیگه چشم انتظاری بیا مادر بیا😭😭😭😭
من یه دفه قلبم چن ثانیه درد میگرفت نفس عمیق میکشدم وحشناک درد میکرد. رفتم دکتر نوار قلب گرفتن گفتن م ...

ان شاالله که اینم چیز مهمی نباشه