2752
2734

برای فروش خونه اینقدر آگهی دادم الان دیگه با اون سیمکارتا نمیشه آگهی بدم درگاه بانکی شم بانکاییه که ما حساب نداریم چجوری میشه دیوار رو دور بزنم یا اگه یه اپلیکیشن دیگه سراغ دارین بگین بهم که مثل دیوار پر بازدید باشه😕ماچ به کلتون😘

دنیا مگه چی داشتو رو نکرده💔

وا درگاه بانکی اوناست به بانک شما ربطی نداره😐حرفا میزنیا

یاد اون دیالوگ از فیلم لئون افتادم که لئون به ماتیلدا گفت: تو به زمان نیاز داری تا یک کمی بزرگ بشی! ماتیلدا گفت: من دیگه بزرگ شدنم تموم شده؛ بعد از این فقط سنم زیاد میشه..🏵️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

درگاه بانکی هر بانکی باشه شما میتونی پرداخت کنی ربطی نداره به بانک خودتون

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

درگاه بانکی مهم نیست حسای اون بانک رو داشته باشی یا نه،یه درگاه رو انتخاب کن یه کارتی که حساب داری رو مشخصاتشو بزن.یا میتونی همون آگهی های قبلیتو نردبان کنی یا یه پولی پرداخت کنی مجددا بتونی آگهی بزاری

از این دو روش خارج نیس کلا 

میشه به نیت من دعا کنید؟ مرسی عزیزای دلم حتی یه صلوات14سالم نیست_فقط یه عدد همینجوریه کاربریم💚
یعنی ربطی نداره؟

نه هر بانکی باشی فرق نداره عجیبه نمیدونستی😐

یاد اون دیالوگ از فیلم لئون افتادم که لئون به ماتیلدا گفت: تو به زمان نیاز داری تا یک کمی بزرگ بشی! ماتیلدا گفت: من دیگه بزرگ شدنم تموم شده؛ بعد از این فقط سنم زیاد میشه..🏵️

ببینید با یه گوشی دیگه که اگهی ندادید ساین اوت کنید، با یه شماره جدید ایرانسلی چیزی باهاش وارد بشید اگهیتونو بدیدو بعد ساین اوت کنید وقتی تایید شد با گوشی خودتون وارد شید، دیوار از آی پی گوشیتون میفهمه کی هستید و حتی با سیمکارت جدید هم با گوشی خودتون نمیتونید

آنانکه خوبند همیشه سبزند و آنانکه بزرگی و محبت در قلبشان جاریست همیشه به یاد می مانند ...
2706