2733
2734
عنوان

پرستار کودک

620 بازدید | 7 پست
دوستان من نیاز به یک پرستار کودک برای نگهداری دوتا بچه هام دارم اگه کسی رو میشناسید که مطمئنه یا قبلا برای خودتان کار کرده لطفا معرفی کنید.
خونش سمت غرب تهران باشه ترجیحا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من تا حدی میشناسمش برای من یکی دوبار اومده اما برای دوستم و خواهراش خیلی کار میکرده قبلا خودش و شوهرش و خونواده خواهر شوهرش سرایدار بودن.اما بهرحال نمیشه کاملا بدون گرفتن ضمانت اعتماد کنی.به نظرم ببین عرفا چیا لازمه مثلا شناسنامه یا هر مدرک و ضمانت دیگه.من قبلا پرستار کودک داشتم که رفت اسلامشهر و دیگه راهش دوره.بهرحال میدونی که خیلی باید احتیاط کنی.اگه باهاش صحبت کردی و قبول کرد و سر مسائل مالی کنار اومدین بگو شماره اون دوستم که بیشتر میشناسدش رو هم بهت بدم بیشتر بپرسی و صحبت کنی.راستی یه پسر بچه داره اصلا قبول نکن بیاره همراهش به خونت چون با بچه های من سازگاری نداشت.البته اینو بهش نگو اما شرط کن بنظرم.البته به سلیقه خودت بستگی داره.
توروخدا اگه میشناسید معرفی کنید . خیلی مشکل دارم . دو روز بچه هام الاخون والاخون شدند باید زود یه پر ...

عزیزم بنظرم برای نگهداری و پرستاری از دو قلو هات بهتره با یه شرکت معتبر قرارداد ببندی تو این دوره زمونه نمیشه به هرکسی اعتماد کرد و خونه زندگی و بچه ها رو بهش سپرد من برای دخترم بعد از پرس و جو های فراوان از یک شرکت واقع در تهران با 25 سال سابقه کاری در حوزه اعزام پرستار سالمند کودک بیمار در منزل به نام مرکز پرستاری طپش پرستار کودک گرفتم خدا خیر بده آقای گنجی مدیر شرکت رو که همیشه هوای خانواده ها رو داره من کارشناسم خانم محمدی بود شمارش و میزارم خواستی استفاده کن

09102152979

02188864508

2740