2737
2734
عنوان

دلخوری و قهر من و خواهرم

340 بازدید | 34 پست

سلام خانومها . خواهرم و شوهرش و خواهر زاده با مامانم و بابام هفته پیش اومدن خونه ما برا عروسی دختر خالم و پسر خالم تقریبا سه روز زودتر اومدن. خواهرماز پوقعی که اومدن همش تو یه اتاق مشغول رسیدن به خودش بود کل وسایل ساکش هم مثل بازار شام ولو. روز اول که اومدن شام زرشک پلو با مرغ و سوپ و سالاد فصل گذاشتم فرداش خونه ما آقایون بله برون بودن و من علاوه بر رسیدگی به بچه چهار ماهه باید برای مهمونم آشپزی میکردم خواهرم طبق معمول رفته بود تو اتاق برای شب که بله برون باشه آرایش و رسیدگی به خودش دریغ از یکم کمک منم دیگه گفتم آبگوشت درست کنم ناهار که راحت باشه آخه دیشب دیگه غذای برنجی خورده بودیم بعد از ناهار من ظرفها و گذاشتم ظرفشویی و برا شام همه گفتن میل نداریم بعد مراسم اگه میل داشتیم میخوریم پس ما خانومها رفتیم اتاق آماده بشیم بریم مراسم تا آقایون بیان واحد ما خلاصه آخر شب که مراسم تموم شد اومدیم خونه تا یه جارو برقی بکشم و یکم به خونه برسم همسرم چون دیر وقت ساعت ۲ نصفه شب بود رفت غذای دیروز داغ کرد تا هرکی بخواد بخوره بخوابه فردا هم سالاد الویه گذاشتم و بعد از ظهر هم تالار رفتیم برا عقد.خواهر زاده من یه اخلاق بدی که داره میاد خونه آدم تمام کشو کمد در های بسته رو میگرده چیزی خوشش اومد برمیداره وقتی هم تو دستش میبینی میگه بردارم خاله اینو؟ ماهم جلوی پدر مادرش میگیم باشه ایندفعه هم یه وسیله از کمد ما برداشته بود همسرم گفته بود بردار ولی من زورم اومده بود گفتم حتما از کیفش برمی‌داریم آخه این چه عادت بدیه خواهرم فهمیده بود کلی باهام دعوا کرد که چرا اینکار کردی و نباید برمیداشتی به دخترش یه سیلی زد که پدرت میلیاردها تومان تو حسابشه بعد تو اومدی این اشغال برداشتی منم خیلی ناراحت شدم .

خدایا شکرت

حالا بعد اینکه رفتن هر روز به مامانم یه حرفی میزنه که اون غذاها چی بود دادن به بچه من انگ دزدی زد دیگه نمیاییم و .... البته قبل رفتنش باهم روبوسی کرده بودیم منم فک میکردم قضیه تموم شده

خدایا شکرت
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

وای  چ ادمایی هستن

💚خدا جونم حواست به منم هست؟؟؟....💚   انگاری وسط کوچه پس کوچه های کودکی جا موندیم وسط همون عروسکا وظروف پلاستیکی .جاموندیم ,نمیدونم چه مرگمون بود که هی میخواستیم بزرگ بشیم,روزگار زخم هایی به قلب ووجودمون زده که هیچ مرحمی ندارن ,نمیدونم ,تاکی قراره ارزوهای ماروبقیه زندگی کنن,خدایا دیگه خسته شدیم...
2738

خب غذاهاتون بدنبوده بالاخره خانوماقروفرشون برای رفتن به مراسم واینازیاده طبیعیه ادم دوست داره فقط یه چیزحاضری بخوره وبیشتربه خودش برسه....الان اصلاواکنش نشون ندید....

حالا قضاوت با شما چون با تمام وجودم ناراحتم که واقعا من چکار کردم بچه داری مهمون داری اینم جوابش

به دل نگیر مهمون نوازیت عالی بوده ولی بهتر بود چون شوهرت وسیله را داده بود چیزی نمیگفتی

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
2706