2733
2739
عنوان

میخام گریه کنم

26 بازدید | 9 پست
موهام فره ،با بدبختی بلندش کردم. هایلایت کردم،نازکه نازک شده. زود پاره میشه نمیخام کوتاه کنم . چیکار کنم
زندگی بافتن یک قالیست 💗نه همان نقش و نگاری که خودت می خواهی 💗نقشه را اوست که تعیین کرده 💗تو در این بین فقط میبافی 💗نقشه را خوب ببین💗نکند آخر کار قالی زندگیت را نخرند💗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگو افروووززز
زندگی بافتن یک قالیست 💗نه همان نقش و نگاری که خودت می خواهی 💗نقشه را اوست که تعیین کرده 💗تو در این بین فقط میبافی 💗نقشه را خوب ببین💗نکند آخر کار قالی زندگیت را نخرند💗
2731
اره هایدی ،فرفریه موهام ،دیر بلند میشه. یخورده کوتاه کنم ,میپره بالا ،انگار کوتاه کوتاهه
2740
اخی سوخته موهات😞 اگه حوصله رسیدگی رسیدگی بهشون نداری باید کوتاه کنی یکی از دوستام موهاش فر بود و بخاطر دکلره اسیب دید حوصله داشت و نگهشون داشت
هر کس زِخزانه برد چیزی،گفتند مبر که این گناه است،تعقیب نموده و گرفتند!دزد نگرفته پادشاه است.....