2752
2734

دوستان من یکماه پیش تو ۲۵ هفته بچه ام رو از دست دادم و سزاربن شدم،حالم روحیم خرابه و  الان فکر میکنم با ورود یه بچه دیگه شاید حالم یکم بهتر شه،اما چونکه سزارین شدم نمیدونم چقدر باید صبر کنم تا بتونم دوباره اقدام کنم،دکترم گفته ۶ماه،ولی میخوام کسی که تجربه این شرایط رو داشته بهم بگه....آخه اطرافیانم میترسونن من رو و بهم میگن حداقل یکسال صبر کن،ولی من هم از لحاظ سن و هم از لحاظ روحی نمیتونم زیاد صبر کنم...ممنون میشم تجربیاتتون رو باهام درمیون بزارید

میشه بپرسم علت این اتفاق چی بود؟؟

ادما میتوانند هرجور که دوست دارند زندگی کنند بشرط اینکه باعث اسیب ب زندگی بقیه نشه..کاش بشه بریم ی جایی که بخاطر دیگران راه رسم زندگیم عوض نکنیم .. ...ب امید  روزی این سرزمین جای بهتری شود برای زندگی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بنظرم کمتر از یکسال اقدام نکن

میدونی هنوز بخیه هات خوب نشده

میدونی سزارین دوتا پشت سرهم چقد ممکنه خطر داشته باشه

من با فاصله ۶سال دوبار سزارین شدم سر دومی با ترس فراوان رفتم اتاق عمل 

یکم به خودت وبدنت مهلت بده

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....
ببخشید اینکه میگن اوناییکه سزارین میکنن س تا بچه فقط میتونن بیارن راسته؟؟؟نم چرا خیلی برام عجیبه..

بله عزیزم 

چرا عجیب ؟

سزارین یه عمل پرعوارضی اولین عوارضش چسبندگی سه بار یجا رو ببرن خطرش بیشتر میشه

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....
بله عزیزم  چرا عجیب ؟ سزارین یه عمل پرعوارضی اولین عوارضش چسبندگی سه بار یجا رو ببرن خطرش بیش ...

خب مثن چهارمیو طبیعی نمیشه بزائن؟؟

اخه اینجوری انگار اختیار فرزند اوری از ادم گرفته میشه ک..

خب مثن چهارمیو طبیعی نمیشه بزائن؟؟ اخه اینجوری انگار اختیار فرزند اوری از ادم گرفته میشه ک..

نه میترک طرف

زایما اول اگ سزارین باشه فقط در زایمان دومی میشه طبیعی آورد اونم با احتیاط فراوان دیگ دومی هم سزارین شد دیگ باید سزارین شی البته من سزارین چهارمم دیدم ولی عمل خیلی سخت داشتن 

بنظرم کمتر از یکسال اقدام نکن میدونی هنوز بخیه هات خوب نشده میدونی سزارین دوتا پشت سرهم چقد ممک ...

وای خدای من...یکسال زمان زیادیه بخوام منتظر بمونم،تو این یکسالی که منتظر بمونم حال خودم خوب نمیشه

خاله من بچه هشت ماهش خفه شد تو شکمش سهماه بعدش باز حامله شد قلبش تشکیل نشد افتاد باز ،به نظرم استراح ...

یه سوال دوست عزیز:خاله شما بعدش دوباره باردار شد بعد اون؟چند وقت دوباره صبر کرد؟