2733
2734
عنوان

چقدر باید صبر کنم طاقتم طاق شده 😢

379 بازدید | 19 پست

همش توهین همش تحقیر...

هر وقت هم حرفاشون به گوشم میرسه جرئت ندارم چیزی بگم چون جنگ جهانی به پا میشه...

تو همه کارامون دخالت میکنن ازشون بیزارم به خانوادم هم توهین میکنن پیش خودشون دربارشون حرف میزنند😭😭😭😭😭

اینا در صورتیه که من تو سن خیلی کم ازدواج کردم و با شوهرم پایه پاش تلاش کردم و زندگی کردیم نمی‌دونم چرا اینقدر ازم متنفرن دیگه عقلم به جایی بند نیست...

اینایی که دارم میگم راجب پدرشوهر مادرشوهر و برادر شوهر مجردم هست🙂

همه راهی رفتم...با مهروبونی...با بی‌خیالی..‌.با دعوا...با قهر اما ول کن نیستن چشم دیدن پیشرفت زندگی پسرشون هم ندارن البته بیشتر می‌دونم که برادر شوهرم تو گوششون میخونه امروز دیگه واقعا طاقتم طاق شده ‌... تا کی باید صبر کنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نمیشه قطع رابطه کنین؟شوهرت این چیزا رو نمیبینه؟

ول کن نیستن هر چی من دوری میکنم باز ول نمیکنن نمی‌دونم چی از جونم میخوان به مسافرت رفتنمون حسادت میکنن دعوا راه میندازن‌اگه چیزی بخریم حسادت مسکنن...حتی میگن کسی خونتون نیاد باور میکنی؟

ول کن نیستن هر چی من دوری میکنم باز ول نمیکنن نمی‌دونم چی از جونم میخوان به مسافرت رفتنمون حسادت میک ...

اره باور میکنم همش زیر سر اون روباه مجرد توخونشونه من این مدلی دیدم تواطرافیان 

کاش میشد از کسانی که مرده اند پرسید:آیا بالاخره رنج پایان یافت؟
ول کن نیستن هر چی من دوری میکنم باز ول نمیکنن نمی‌دونم چی از جونم میخوان به مسافرت رفتنمون حسادت میک ...

بله من  باور میکنیم تا کسی نبینه شاید باور نکنه ،تو خونه اشون زندگی میکنید؟؟؟

سلام دوست عزیزی ک امضام رو میخونی  اگه میشه لطفا برا سلامتی خانوادم  صلوات بفرست،ممنون از مهربونیت امیدوارم ب همه آرزوهات برسی  سالها عضو زیر پوستی نی نی سایت بودم(خواننده خاموش بودم)   
شوهرت چرا کاری نمیکنه؟

اونم خیلی ناراحته ولی چون فعلا نمی‌تونیم جایی بریم میگه آروم باش دعوا راه نیفته اعصابمون خراب نشه بیشتر....چون چند بار سر اینکاراشون باهاشون دعوا کرد بدتر شدن

اونم خیلی ناراحته ولی چون فعلا نمی‌تونیم جایی بریم میگه آروم باش دعوا راه نیفته اعصابمون خراب نشه بی ...

وای تویه خونه این؟باید خیلی حوصلتو زیادکنی

کاش میشد از کسانی که مرده اند پرسید:آیا بالاخره رنج پایان یافت؟

حتی بهترین خانواده های شوهر هم حرص عروس و خانواده عروس رو دارن 

من واقعا تعجب می‌کنم چرا اینجورین

اینقد که داماد واسه پدر و مادر عروس عزیزه ....عروس واسه پدر و مادر و خانواده داماد عزیز نیست