2733
2734
عنوان

بیماری برس

91 بازدید | 9 پست

سلام ببخشید یه سوالی داشتم 

من یه بیماری داشتم ک در جهت اون مجبور شدم یه امپولی تو دستم جای مچ تزریق کنم حالا اون قسمت شروع کرده به سفید شدن هرروز داره بیشتر میشه و اون قسمتایی ک سفید شدن دیگ مو در نمیاد ..چند درجه هم بیشتر از رنگ پوستمه چون خودمم یکم سبزم خیلی به چشم میاد هرکی منو میبینه اول ازم سوال میپرسه این‌چیه خیلی اعتماد ب نفسمو میگیره

ینی امکانش هست ک برس باشه ؟

اخه یه جا خونده بودم از مردن سلول هاهم ب وجود میداد

و اینکه خیلی مفاصل دستم از اون موقع به بعد درد میکنه و همش صدا میده میدونم میگین باید برم دکتر اما راستش همه بهم گفتن بعد امپول طبیعیه و خوب میشه برا همین بیخیلل شدم اما الان یهو یادم اومد ک خاتواده پدریمم بعضیاشون جای قسمت ریشاشون یه تیکه سفید شده و مو در نمیاد برای همین ذهنمو مشغول کرد خیلی یهو..

فک کنم برص یا پیسی باشه

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

سردیجات زیاد مصرف نمیکنی

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
چرا اتفاقا زیاد مصرف میکنم

شنیدم از غلبه سردی بر بدنه و مصرف زیاد سردیجات یکی از دلایلشه 

2738
اها خیلی ممنون نشنیده بودم تا حالا

خواهش