2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عوراضاش رو نمیدونم امامیدونم بچشم معتادمیشه ازهمون جنینی بعدشم ک میاد دنیاشیری ک بهش میده هم متادون توشه بزرگترهم ک بشه مامانش میبینه مصرف کننده اینم ناخداگاه سمتش میره خب اگ سلامت فرزندش براش مهمه ترک کنه،وقتی خودش وابسته ب متادون چرامیخادیکی دیگه واردجامعه کنه بدبختش کنه 

2731
مصرف نکردم  من میخواستم یه آلپرازولام بخورم دکترم کلی ترسوندم  دیگه متادون که جای خود دا ...

یعنی متادون از الپرازولام خطرناک تره  اخه الپرازلام زده رده d هست ولی متادون رو هیچی درموردش نزده

عوراضاش رو نمیدونم امامیدونم بچشم معتادمیشه ازهمون جنینی بعدشم ک میاد دنیاشیری ک بهش میده هم متادون ...

ببخشید ولی مصرف تریاک داشته الان واسه خماری متادون میخوره مثلا فکر میکنه این رو ترک کرده دیگه بچش کاری نمیشه و اینکه الان وارد هفته 9 شده قلبش هم میزنه قربون خدا بشم که به چه ادمای بی لیاقتی بچه میده

ببخشید ولی مصرف تریاک داشته الان واسه خماری متادون میخوره مثلا فکر میکنه این رو ترک کرده دیگه بچش کا ...

والا چی بگم آدم میمونه تو حکمت کارخدا و بی فکری آدماش ازخدا میخوام ک خودش حامی این بچه بشه عاقبتش روبخیر کنه آدم موفقی باشه توجامعه 

2740