2737
2734
عنوان

بابای بچه هام

1044 بازدید | 104 پست
سلام ... خوبید ؟؟ میخواستم ازتون مشاوره بگیرم من الان صاحب دوتا دختر دو قلو ام که پدرشون خبر نداره ... قبل از این که متوجه شم باردارم از پدرشون جدا شدم ... درواقع اصلا ازدواج نکرده بودیم من پدرشون رو دوست دارم اونم منو دوست داره ولی نمیدونم باید چکار کنم ...
خوش اومدی
ولی اینجا بچه ها اعصاب ندارن پست اول کامل توضیحاتو بگی بهتره
امام علي (ع): مردم، به دولتمردان خود شبيه ترند تا به پدرانشان.[تحف العقول، ص۲۰۸]❤وقتی که دلتنگی امیدت کم نشه خدا همون لحظه دلتنگ بندشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بابای دو قلوهات چی
گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
2738
دو قلو پست ۱ عضو جدید پست نامفهوم مساویه با چی؟
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
چقد بعضی کاربرا جالبن! من عضو شدم که در مورد بخارشور و غیره نظر بدم بعد از چند هفته هم در مورد بارداریم تاپیک زدم! اونوقت اینا یه ضرب با اولین پست میرن سراغ *پدر سابق دوقلوهاشون*!!!!
‎بخشودن کسی که به تو بدی کرده تغییر گذشته نیست، تغییر آینده است!
2706