2733
2734
عنوان

انتقال دوممه بازم بی بی چکم منفی شد😭 خسته شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 249 بازدید | 37 پست
تا الان خوب بوده جنینام خوبه بقیش دست خداس تخمک کشی میخواستی کنی حسابی تقویت کن اونجا نمیگن چیکار کن ...

انشالله بقیه اشم به خوبی وخوشی وخبر های خوش ..مرسی عزیزم یعنی چیزای گرم ومقوی بخورم آره 

فقط حیدر امیرالمؤمنین است ،،یاعلی ❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
وآسه اونکه همیشه شاکر خدام.ولی بیشتر بخاطر همین بچه م غصه میخورم خیلی تنهاس و دوست داره خواهربرادر د ...

میدونین من همیشه دعا میکنم خدا یا به کسی بچه نده یا اگه میده مرگ ومریضی شونو پدرمادر نبینن...وقتی میبینم کسی بچش مرده چه کوچیک چه بزرگ واقعا زجر میکشم نمیتونم خودمو یه لحظه بزارم جای اون مادر...همیشه یه حکمتی هست هیچ چیز و با زور نباید از خدا بخوایم

کاش حکمت کارای خدا رو میشد فهمید.هر وقت چیزی رو نتونستیم‌ به دست بیاریم مجبور بودیم خودمون رو با این ...

کلمه ی حکمت واقعیته جمله ی بی معنی و بی هدفی نیست

ما همه چیزمون ازقبل نوشته شده تو سرنوشتمون و وقتی ماه چهارم روح درجسم ما دمیده میشه اون سرنوشت شروع میشه

دست خداست چون خلقت خداییم 

منم یه سقط قبل تک فرزند پسرم داشتم اوایل ناراحت بودم بعد یه کتاب ریحانه بهشتی داشتم توش نوشته بود ازسقط ناراحت نشید طبیعت نطفه های ناقص رو پس میزنه

منم متوجه شدم اون مشکل داشته که نمونده 

دکتر گفت بهم پوچ بوده و ۸۰درصد موارد علت اصلی سقط مشخص نیست

فقط میدونم زوری  ازخدا چیزی خواستن عین پشیمونی هست تو فامیل زیاد دیدم بعدا پشیمون شدند

میدونین من همیشه دعا میکنم خدا یا به کسی بچه نده یا اگه میده مرگ ومریضی شونو پدرمادر نبینن...وقتی می ...

حرفت درسته کاملا.منم از وقتی تو اقدامم دعام همینه که به صلاحم باشه و دوست ندارم به زور بخوام.ولی خوب از اینور هم با هزار امید و آرزو میرم واسه درمان .قربون خدا برم نمیدونم چرا حکمتای خدا فقط واسه ماست😄

خدایا شکرت  
واقعیته جمله ی بی معنی نیست ما همه چیزمون ازقبل نوشته شده تو سرنوشتمون و وقتی ماه چهارم روح درجسم م ...

نمیدونم واقعا.من خودم اهل نماز و اینا هستم ولی خوب اگه اینجوری باشه که نباید هیچ تلاشی کرد یا اختیار داشتنمون زیر سوال میره.به هر حال ممنون از دلداریت انشالله صلاح خدا با خواسته های ما یکی باشه

خدایا شکرت  
نمیدونم واقعا.من خودم اهل نماز و اینا هستم ولی خوب اگه اینجوری باشه که نباید هیچ تلاشی کرد یا اختیار ...

تلاش کن اما نتیجه رو بده دست خدا

بگو انچه خیرم هست بده نه انچه که بازور میخوام اما خیرم نیست

نه فقط تو این مساله بلکه تمام مسایل زندگی

یه مدت استراحت کن دوباره انتقال بده

خیره ان شاا…

2706