2737
2734
عنوان

جنسیت نی نی منم مشخص شد

| مشاهده متن کامل بحث + 563 بازدید | 71 پست
مبارکت باشه . به سلامتی هوراااا من درست گفتم
خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      
جدی؟؟؟خوش ب حالت عزیزم. انشاالله باهم خوش باشید. منم خالمه اما.... این تست برا منم درست در اومد
میشه برای سلامتی اقا مهدیار من یه صلوات بفرستید؟؟؟؟ (اللهم صلی علی مُحَمَّد و ال مُحَمَّد )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خدایا ما که تمام تلاشمون کردیم برای جلب رضایت دوستان و خانواده و همکارو خانواده شوهر اما گویا دستمان هیچ نمک نداشت بدهکارم شدیم...الهی و ربی همه چیز را به تو واگزار میکنم که تو عدالتمند ترین قاضی هستی ...اگر من اشتباه میکنم منو هدایت کن اگر دیگران اشتباه میکنن اونارو هدایت کن
2740
رزالین میش برامنم بزنی
بعد ازدوتا بارداری پوچ که هر دوبارهم کوتاژشدم بعد عمل هسیتروسکوپی که انجام دادم بعد کلی زجری که کشیدم آبان امسال بی بی چکم متبت شد هر روزباید امپول بزنم روزی ده تا قرص باید بخورم حالا میشه برام دعا کنی صلوات برام بفرستی نی نی ام صیحیح سالم بیاد بغلم سرنمازاتؤن برام دعا کنید ازخدا بخاید صیحیح سالم بیاد بغلم اللهم صل الله محمد وآل محمد{وعجل فرجهم} سال ۹۵                               ۹/۹/۹۹
مال من بسره قبلا هرکی میکفت خدا بعت بسر بده میکفتم نفرین نکن. متنفر بودم. اما وقتی نی نی خودم بسر شد اولش ی جوری شدم اما ی ساعت بعدش دیوانه وار عاشقش شدم الانم همش روز شماری میکنم ک بیاد انشاالله ک ب سلامتی نی نیت ب دنیا بیاد اسمشو جی میذاری؟؟؟؟
میشه برای سلامتی اقا مهدیار من یه صلوات بفرستید؟؟؟؟ (اللهم صلی علی مُحَمَّد و ال مُحَمَّد )
بچه ها این روشی که براتون می نویسم را روی خیلی ها امتحان و بررسی کردم و به نظرم خیلی درسته . کسایی که نی نی هاشون دنیا اومدن یا جنسیتشو میدونن حساب کنن و نتیجه را بگن و اونایی که نمی دونن هم فکر کنم درست در بیاد . 1- نی نی پسره : سنتان را موقع حاملگی با عدد ماهی که در آن حامله شدید را جمع کنید، عدد زوج به دست می آید. 2 - نی نی دختره : سنتان را موقع حاملگی با عدد ماهی که در آن حامله شدید را جمع کنید، عدد فرد به دست می آید

خدایا شکرت...پسر گلم خوش اومدی

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1517201&T=%D9%87%D8%B1%DA%A9%DB%8C_%D9%85%D9%87%D8%B1%D8%A8%D9%88%D9%86%D9%87_%D8%A8%DB%8C%D8%A7%D8%AF_%D9%84%D8%B7%D9%81%D8%A7%D9%87%D8%B1%DA%A9%DB%8C_%D8%A7%D9%82%D8%AF%D8%A7%D9%85%D9%87_&PageNumber=1
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  دعا کنید مشکلات خانوادمون حل بشه
2706