2733
2734
عنوان

مشاعره (2)

56964 بازدید | 1861 پست
در ابتدا از دوست عزیزم مامان رویا عذر خواهی میکنم برای ایجاد تاپیک مشاعره
به این دلیل که تاپیک قبلی مشاعره در قسمت سایر موضوعات در بارداری ایجاد شده بود دوستان کمی در اون تاپیک فعالیت داشتند و به دلیل اینکه انتقال اون تاپیک ازاون قسمت وجود نداشت و همچنین به مامان رویای عزیز هم دسترسی نداشتم برای کسب اجازه این بود که تاپیک جدیدی با عنوان مشاعره 2 در قسمت عمومی ایجاد کردم.
امیدوارم که شما دوستان عزیز با طبع لطیف و شعر پسندتون در این تاپیک فعالیت داشته باشید تا لحظاتی رو به دور از دغدغه ها و مشکلات روزمره به مشاعره بگذرونیم و روحمون رو صیقلی کنیم.
برای شروع شعری رو مینویسم در توصیف فراق مهدی یار کوچکم

آپلود سنتر عکس وب سایت فیروزآپلود سنتر عکس وب سایت فیروزآپلود سنتر عکس وب سایت فیروز

چه دل است این دل من؟
که زیک لرزش اشک
بر رخ رهگذری
یا ز نالیدن مادر به فراق پسری
دل من می شکند
چه کنم دلم از سنگ که نیست
گریه در خلوت دل ننگ که نیست
هر کجا اشک یتیمی رنجور
می چکد بر سر مژگان سیاه
هر کجا چشم زنی غمزده با یاد پسر مانده به راه
در مزاری که زنی ناله کند در عزای پسرش
یا یتیمی که کند گریه به سوگ پدرش
جانم آید به خروش
ور ببینم پر خونین کبوتر را
یا یکی بچه گنجشک که بشکسته پرش
دل من می شکند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بر یاس کبود عزیز ودوستداشتنی .................................دشمن دانا که غم جان بود ................بهتر از ان دوست که نادان بود
بزرگترین نیرنگ دنیا ان است که اختیار زندگی از دستمان خارج شده واز ان پس سرنوشت حاکم بر زندگی شود
2728
2738
2706