2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ی دوستم 4300 بدنیا امد همه ایشالله ماشالله میکردن براش خانواده اش چقدرم ذوق داشتن قدشم بلند و.... بچه که دنیا امد قند خونش پایین که بستری شد از وزن زیاد هم جمجه اش ترک خورده........ توروبخدااااا هی نخورین بچه وزن بگیره به صرر جفتتونه
2731
اخه من احتمال زایمان زودرس دارم میخوام حداقل وزنش جوری باشه اگه زود اومد اذیت نشه بچم
دوست جونا برام دعا کنید زایمان زودرس نشم . شده یه صلوات برای سلامتی پسرم بفرستید 😢😙😙😙😙😙😙😙
2740
من تنها چیزی که میخورم برای وزن گیری زیاد ماء شعیره الکی پر خوری نمیکنم تا الانم که 28 هفته هستم 5 کیلو اضافه کردم
دوست جونا برام دعا کنید زایمان زودرس نشم . شده یه صلوات برای سلامتی پسرم بفرستید 😢😙😙😙😙😙😙😙
مرسی عزیز دلم تو چطوری خوبی ؟ خوب کاری میکنی هله هوله که وزن نمیده به بچه فقط خودت چاق میشی الکی