2733
2734
عنوان

کمک شوهر به خونوادش

274 بازدید | 31 پست

سلام اگه شوهرتون به خونوادش کمک کنه ولی اونا هیچی ناراحت میشید؟پدر ومادرش فوت شدن دوتا داداش مجرد داره و ی خواهر ک نامزده فعلا ی خواهربزرگترم داره ۹ساله با ما قهره حالا شوهرم هروقت برنج ماهی و بعضی چیزای دیگه میگه مثلا ی کیسه رو بدم به اونا بعد اون خواهر بزرگه هفته ای ۴روز اونجاس داداششم وضعیت مالی خیلی عالی داره منم حساس شدم الان چیکارکنم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

تا چیزیم بگم میگه تو بد ذاتی میگم دوس دارم کمک کنی سالی ی بار دوبار نه همیشه دلیلیم نداره کسی اینجوری کنه وقتی طرفت مشکلی نداره ازلحاظ مالی احساس میکنم حس مسئولیت داره بهشون میخواد نقش پدر باشه 

اگر‌ برای زندگی خودتون مشکلی ایجاد نمیشه ایرادی نداره

هر چند‌اگر حتی مشکلی هم از نظر مالی ایجاد کنه اگر با داد و دعوا حرفتو بزنی بازنده ای

منی‌که ۱۰ سال زندگیمو خراب کردم سر این چیزا به این نتیجه رسیدن که اگر دعوا درست کنی کم کم پنهونی‌میشه و پنهان کار

اگه برا تو کم نمیزاره  دخالت نکن

کم‌که نمیزاره مامان منم تنهاس پدرم فوت شده هروقت اعتراض میکنم‌میگه مگه بهت نمیگم توم واسه مامانت خرج کن ولی بخدا بحث پول نیس ازاینکه میبینم اون خواهربزرگه با پررویی میره چندروز میخوره ومیبره ناراحتم یا این مجردا اصلا کمکی درحد ی هدیم به بچه هام نمیکنن

اینقدر تنگ نظر نباشین تا خدا برکتشو بیشتر بریزه توو زندگیتون, ی گونی برنج ها واسه زنده موندنم  به چیزای دیگه نیاز هست بهر حال باید دست به دست هم بدن چون ی خانوادن بدون پدر مادر

تا چیزیم بگم میگه تو بد ذاتی میگم دوس دارم کمک کنی سالی ی بار دوبار نه همیشه دلیلیم نداره کسی اینجور ...

عزیزم این حسه خیلی مهمه اتفاقا 

همسر من بعد فوت پدرش خیلی تحت فشاره و فقط شاید همین حس بهش حال خوب میده منم خیلی تشویقش میکنم چون این کار حالشو خوب میکنه

البته ما مشکل مالی نداریم و همسرم شغل پدرشو ادامه میده و کاملا مسئول خواهر و مادرش هست

کم‌که نمیزاره مامان منم تنهاس پدرم فوت شده هروقت اعتراض میکنم‌میگه مگه بهت نمیگم توم واسه مامانت خرج ...

چی میشه اونم بره بخوره 

دلت و دریا کن 

بهش فکر نکن 

اگه تو دختری هستی که میتونی با ذهنی آسیب دیده ، رویا ببینی و با قلبی خرد شده عشق بورزی ؛ تو لایق این دنیا و بهترین های اون هستی ... !
اگر شوهرت درامدش بالاس اصلا اهمیت نده  به هر حال وظیفه داره به خواهر مجردش کمک کنه تا از اون خ ...

جهاز اون خواهری که با ما قهره هم شوهرم داده ولی اون اینقد وقیحه عروسیمونم نیومد