2752
2734
عنوان

تاپیک مدیریت مخارج و در آمد ها و نحوه ی بهتر پس اندازکردنش (2)💰💰💰💰💵💵

| مشاهده متن کامل بحث + 3748734 بازدید | 46727 پست

معصومه ی عزیزم خوش برگشتی

بیا که تاپیک داشت به سمت کولباش میرفت خداروشکر که برگشتی

من که در نبودت شاگر خوبی بودم رفتم یه گوشواره خریدم البته چالش فروردین حساب میشه و خیلی خوشحالم که ۳ گرم اضافه کردم به طلاهام

امیدوارم بیشتر و بیشتر سهم قلب مهربون شماها😍🥰😍🥰😍

سلامممم  عزیزای دلم 😍سلام دوستای گلم ❤️ عصر بهاری همتون بخیر و نیکی باشه ❤️ آخ قربونتون برم ...

وای ننه چه خوشحالم که هستییی😭😭😭😭😭😭

امروز صلوات نذرت کردمم ک برگردی خیلی خوشحال شدددم

لطفا دیگه ترکمون نکن😭😭😭😭💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

📌طرح فجرانه کالابرگ الکترونیک همچنان اجرا خواهد شد

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی:

🔹به تازگی سامانه‌ای در وزارتخانه تعریف شده که آمار کاملی از همه افراد بدون شغل در هر گوشه از کشور در آن گردآوری شده است؛ به گونه‌ای که به تفکیک هر شهرستان می‌توان استعلام گرفت که افراد زیرِ خط فقر یا بدون شغل چه کسانی هستند.

🔹۱۹ میلیون خانوار و حدود ۶۰ میلیون نفر جمعیت به عنوان جامعه هدف طرح کالابرگ الکترونیکی در کشور محسوب می‌شوند.

🔹این طرح که از اسفند ۱۴۰۱ آغاز شد، اما اجرای آزمایشی آن در برخی نقاط کشور، دولت را مصمم کرد تا ایرادات آن را رفع و به صورت ملی و سراسری اجرا کند.

🔹رئیس‌جمهور بر استمرار اجرای این تاکید دارد؛ بنابراین، طرح فجرانه کالابرگ الکترونیک همچنان اجرا خواهد شد. 

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
2731

خانومایی ک از لنجون اصفهانید راتون میوقته ب فولاد شهر

جفت پاساژ صدرا لباس خونگیاش زیر ۲۰۰هست و خخخیلی قشنگه اکثرا ۱۳۰ ایناس خاستید ی سر بزنید 

یعد ی فروشگاه باز شده کوثر شه  خخخیلی چیزاش ارزون میده مثلا ۳۰۰خریدته ۱۳۰تخیف خورده 

سلامممم  عزیزای دلم 😍سلام دوستای گلم ❤️ عصر بهاری همتون بخیر و نیکی باشه ❤️ آخ قربونتون برم ...

سلام معصومه جون.خیلی خوشحالم که برگشتی.من خیلی حرف نمیزنم ولی از روزی که سایت باز شد و تو نبودی دل و دماغ خوندن نداشتم سرسری رد میشدم.منتظر نصیحت های خواهرانه ات و قصه های شیرنت هستیم

وای باورم نمیشه 🥲

من تازه موفق شدم تاپیک رو تموم کنم

به آخراش که رسیدم دیدم معصومه جان رفتن

گفتم چراااا من تازه پیداتون کرده بودم

دیدن این تاپیک مفید یه تحولی در زندگی من بود

خیلی خوشحال شدم که برگشتین❤️

خوش برگشتی عششششق مننننن😘😘

نمیدونی چن بار تگت کردم😂😂😂

نمیدونی چقدر خوشحال شدم بخدا

اون پست خداحافظی اخرت اشک همه مونو دراورد

تا استاد مایی عشق مایی

دوست خوش قلب مایی

بدون تو تاپیک بی روح بود نبودت هر ثانیه حس میشد

مررررررسی ک برگشتی عزیززززم😘😘❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

دیگه نبینم ترک مون کنیاااااااااااااا

زندگیم تا قبل اشنایی باتو بی انگیزه بود ی قرون پس انداز نداشتم 

ولی تو بهترینی از وقتی شناختمت ی ادم دیگه شدم

مرسی ک هستی

ی فاتحه واسه پدر و مادر نازنینت خوندم ک دختر ب این ماهی تربیت کردن💙💙💙💙💙😘😘😘😘😘❤️❤️❤️❤️❤️🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

@masumehjoon    

@masumehjoon    

@masumehjoon    

@masumehjoon    

چند بار تگت کردم ک پست مو ببینی😉

سلام عزیزم خوش برگشتی لطفا دیگه نرو اینجوری کسایی که دوست دارن ناراحتن و کسایی که دنبال حاشیه ان خوشحال 🥺🥺🥺

من نوشتم که این ماه ۶و خرده سپرده طلا گرفتم اون پاهی ۵۰۰ هم گفته بودین برای عروسی بردار زادم کنار بذارم تبدیل به سپرده کردم 

دوباره خواهرم ۶۰۰ بدهکار بود اونم سپرده کردم اگه وام خونگیم این ماه دربیاد میذارم رو ۷ ۸ تومن یه چیزی میخرم 

تازه پول همسرمم دستم بود ۱ تومن یادش نبود با سهام عدالتش و ۲۰۰ برای رو تختی تخفیف گرفتم  براش سپرده گرفتم تصمیم گرفتم اگه پولی اینجوری بهم بده یا تخفیف بگیرم از چیزی بهش نگم برای خودش جمع کنم یه هو رو کنم خوشحال بشه اعتمادش نسبت بهم بیشتر بشه  

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌

عشقققق من

خوش برگشتی

من خونه خریدممممم😍😍😍😍

یادته میگفتم دختر مجردم و همه چی دارم و درامدم خوبه

گفتی کمه بازم بخر

این خونه رو بخاطر انگیزه ای که تو بمن دادی دارم 😘😘😘😘

لطفا من را در تاپیک های اقتصادی تگ کنید  .

ای ننه قربون شکل مااااااااهت

خوش برگشتی😍😍😍😍😍😍

چقدر خوشحالم که بازم کنارمون داریمت😍😍😍😍😍😍

نمیدونم چرا پیامت رو دیدم اشکم درومد😇😂

ببین چیکار میکنی با ما؟ 😪

مهربان که باشی خورشید از سمت قلب تو طلوع میکند...و صبح مگر چیست جز لبخند زیبایت!...💞💟

سلام معصومه جان خوبی عزیزم؟خانواده محترم خوبن،خوشحالم که برگشتین،من خواننده خاموشم و به عشق خودت میام تاپیک میخونم عزیزم،انشالله همیشه سالم و تندرست باشین 

2706