2737
2739
عنوان

تاپیک مدیریت مخارج و در آمد ها و نحوه ی بهتر پس اندازکردنش (2)💰💰💰💰💵💵

| مشاهده متن کامل بحث + 3728692 بازدید | 46727 پست
سلام به همگی سال نو مبارک خیلی خوشحالم همچین تاپیک رو دیدم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. مشکل ب ...

بنظر من هر ماه در حد توانتون پارسیان یا طلا بخرین و به شوهرتون بگین قرعه اسم نوشتین 

آخه بیست ماه با این تورم صد میلیون ارزش واقعی صد میلیون از بین رفته

سلام و صد سلام به دوستان نازنینم

سال نو برهمگی مبارک امیدوارم این سال،سال رسیدن به آرزوها باشه برای همگی

خانمهایی که حساب ویپاد دارن برای بچه های گلشون میتونن زیپاد نصب کنن مختص ب کودکان ونوجوانان هست

خیلی راحت از بازار یا مایکت دانلود کنید ونصب کنید

وقتی افتتاح حسابتون تکمیل شد بهتون۵۰هزار تومان هدیه میده

اگه دوست داشتید کد معرف پسرم بزنید

34235019

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظر من هر ماه در حد توانتون پارسیان یا طلا بخرین و به شوهرتون بگین قرعه اسم نوشتین  آخه بیست ...

بله درست میگید.

ولی به نظرتون چیکار کنم که حتما هر ماه طلا یا پارسیان رو بخرم؟

یعنی چجوری خودمو مجبور کنم؟

قرعه دیگه برای آبرو هم شده پرداخت میکنم.

متاسفم،لطفا مراببخش،دوستت دارم،خدایا شکرت🙏
2742
درسته عزیزم  کلا سوال در مورد حقوق و درآمد و غیره سوالات شخصی هست لزومی نداره آدم ها از هم این ...

براي ما هم يه عيد شيريني آوردن ما هم فرداش سينزده بدر بود كل فاميل جمع بودن با خودمون برديم هم دست خالي نباشيم ،همه خوردن ،شيريني تر  درجه يك از بهترين شيريني فروشي شهرمون بود ..... همه فك كردن ما خريديم ما هم لو نداديم 🤭😬

وقتی داری  با کسی  درد و دل میکنی مثل اینه که بهش یه چک سفید امضا بدون تاریخ میدی تا هروقت هرجور خواست ازش استفاده کنه مراقب باش که حرف دل رو با کی و کجا میزنی
بله عزیزم من برای دخترم و پسرم دوتاشون رو گوشی خودم نصب کردم و داخل یک برنامه ببینم اگه بشه عکسشو می ...

دخترم 15سالشه میشه روی گوشی خودش واسش برنامه رو نصب کنیم البته خط فعال روی گوشی دخترم به نام من هست 

گفتم به جای خرید قلک فیزیکی از این حساب استفاده کنه میشه 

سلام و صد سلام به دوستان نازنینم سال نو برهمگی مبارک امیدوارم این سال،سال رسیدن به آرزوها باشه برای ...

گلم ٥سال به بالا هست؟

وقتی داری  با کسی  درد و دل میکنی مثل اینه که بهش یه چک سفید امضا بدون تاریخ میدی تا هروقت هرجور خواست ازش استفاده کنه مراقب باش که حرف دل رو با کی و کجا میزنی
2740
دخترم 15سالشه میشه روی گوشی خودش واسش برنامه رو نصب کنیم البته خط فعال روی گوشی دخترم به نام من هست& ...

بله عزیزم منم برای پسرم و دخترم روی گوشی خودم نصب کردم اصلا بچه ها باخبر نشدن که من براشون حساب باز کردم حالا تو یه فرصتی کارتشون میدم و سوپرایزشون میکنم❤

من اینجا از دوستان یاد گرفتم بهتره وسیله خونه رو قسطی و چکی خرید.البته خوب تحقیق کنید به خاطراقساطی ...

درست عزیزم ولی همه جا قسطی نیست یا چیزی که ماخام ندارن اینم میشه قسطی ولی وقتی پول دستت باشه به نظرم هم تخفیف میدن ام راحت و بهتر میشه خرید کرد

درسته عزیزم  کلا سوال در مورد حقوق و درآمد و غیره سوالات شخصی هست لزومی نداره آدم ها از هم این ...

من بدون شیرینی کم پیش بیاد چای بخورم فریز کن ولی اول بزار تو کیسه فریزر بعد تو ظرف پلاستیکی که درش کیپ باشه 

سلام عزیزم ، سبحان ندارم خانمی اون نام کاربریم هست فقط . 😍😍😍😍 کلا ۳ تا فرشته دارم .  ماما ...

هم سن من هستین 

من به تازگی خیلی برای خریدام فک میکنم خسیس شدم قبلاً خیلی راحت خرید میکردم 

مثلاً ظرف نیاز دارم بارها دی جی رو چک کردم انتخاب کردم به مرحله پرداخت رسیدم منصرف شدم باز بعد چند روز دوباره ..

سلام و صد سلام خدمت دوستای عزیزم ❤️ امیدوارم حال همگی خوب و خوش بوده باشه دلم براتون لک زده بود دو ...

سلام معصومه جون همشهری گلم

انشالله زودتر خوب خوب شی ❤️

می بخشید اگه دوست داشتی جواب بده

گفته بودی بدون این که واحد قبلی رو بفروشید واحد جدید تو مرکز شهر گرفتین می خواستم خلاصه وار بفرمایید چطور تونستید

مام مرکز شهریم دلمون واحد بزرگ تر می خواد ولی دلمونم نمی خواد اینجا رو بفروشیم چون خیلی دوسش داریم و راضی هستیم ❤️

بله عزیزم منم برای پسرم و دخترم روی گوشی خودم نصب کردم اصلا بچه ها باخبر نشدن که من براشون حساب باز ...

روی گوشی خودش نصب نکنم بهتره ،

یا برای اینکه آشنا بشه با این اپ ها روی گوشی خودش نصب کنم

نظرتون چیه

2706