2733
2739
عنوان

کسی اینجا هست که طلاق گرفته باشه؟؟

518 بازدید | 24 پست

آیا شما هم هر وقت جلسه دادگاه داشتید، قاضی و و کلای همسرتون و ... اصرار زیاد می‌کردند که برگردید سر زندگی تون ؟؟؟؟یا فقط شانس منه!!؟؟

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
به منم خیلی میگفتن اما من مجابشون میکردم جوری که وکیلم نگاه میکرد فقط

ببخشید چجوری مجابشون میکردی؟ میشه یادمنم بدی؟

وا پس اون چ وکیلی بود که نگاه میکرد؟

از وکیلم راضی بودی؟ مال من هی انگار باید هولش بدی تا پیگیر باشه

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹
2740
وکیلم عالی بود سرزبووووون مثلا می گفتم اقای قاضی این بار اولم نبست که من فپقبل دادگاه ۵بار دعوای بد ...

اها اینارو منم میگم ولی زیاد روم نمیشه حرف بزنم آخه خیلی بد اخلاقن، چقدر طلاقت طول کشید؟ همسرت اعتراض هم میزد ب رای هات؟

دلیل خوبی نیست

خودم تشخیص دادم که دلیل خوبیه.

من اطرافم زیاد دیدم به شدت اصرار به رجوع میکنن و متاسفانه یکی از دوستان نزدیکم بعد دوسال همچنان مش ...

عجب، یعنی چی ک بیخیال شده؟ همسرش طلاق نمیده،؟ مهریه گرفته؟

اسی شاید مشکل شما قابل سازشه که اصرار به موندن دارن. چند ساله ازدواج کردی؟ مشکلتون چیه؟

عزیزم تاپیک های قبلی رو بخون

از نظر دادگاه منظورمه

از نظر دادگاه هم دلیل منطقی هست

در هرصورت من سوالم چیز دیگه ای بود!

عجب، یعنی چی ک بیخیال شده؟ همسرش طلاق نمیده،؟ مهریه گرفته؟

میگه هی فرستادنشون مشاوره 

شوهره راضی به طلاقه خانومه راضی نیست 

شوهره یه چیزایی در نظر گرفته 

ولی خانوم راضی نیست و سنگ میندازه

2706