2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پارچه خیس کن بذار روی شکم و دست و پاهاش اگه شیاف داری براش بذار اگه بیداره قطره استا بده تا دو ساعت دیگه اگه نیومد پایین برو دکتر حتما تب خیلی خطرناکه
حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است
یه ویروسه اومده
دختر منم شد
الان استامینوفن بده صبح ببر دکتر
سه برابر وزنش بده نه دو برابر
دگتر بم گفت
آریانا عشق مامان، رولت مامان، نفس مامان❤️ اجرای شیک ترین تم های تولد.اینستاگرام:saniaccessories تاپیک اخبار نی نی سایت http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1493003&postID=60419969
2738
تب زیر سه روز لازم نیست ببری دکتر مگر با علائمی مثل بی حالی بی اشتهایی اسهال و استفراغ همراه باشه در غیر اینصورت فقط استامینوفن هر ٤ ساعت دو برابر وزن و تن شویه و پاشویه
زندگیم بوی گل میده! گل "رز "و "یاس"!
دخترم پریشب تب کرد خوب بودااا باز امشب تب داره

من مــــوفق خواهــــم شد 👍نه فـورا ولــــی حتــــــــــما 💜💜💜حسبی الله !...توکلت علی الله !...و الله خیر الحافظین 💜💜💜

مطهره جان فهی جون پزشک هستن قطعا به نظرات ایشون عمل کنید بهتره
هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!
دخترم پریشب تب کرد خوب بودااا باز امشب تب داره

من مــــوفق خواهــــم شد 👍نه فـورا ولــــی حتــــــــــما 💜💜💜حسبی الله !...توکلت علی الله !...و الله خیر الحافظین 💜💜💜

2706